Prezent Według Zawodu

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór kubków z napisami i nadrukami, które są idealnym prezentem dla osób wykonujących różne zawody. Niezależnie od tego, czy szukasz upominku dla informatyka, programisty, dentysty, pielęgniarki, księgowej, grafika, strażaka, położnej, sołtysa, sekretarki/asystentki czy szefa, mamy coś odpowiedniego dla każdego.

Kubki z napisami i motywami dla miłośników technologii.

Dla informatyków i programistów proponujemy kubki z zabawnymi kodami lub grafikami związanych z programowaniem. To doskonały sposób, aby wyrazić swoje zainteresowanie technologią i zapewnić poranną dawkę humoru podczas picia porannej kawy.

Zabawne i kreatywne kubki dla różnych zawodów medycznych.

Dla dentystów proponujemy kubki ozdobione zębami lub motywami związanych z higieną jamy ustnej. Taki prezent będzie zarówno praktyczny, jak i humorystyczny, dodając uśmiechu podczas rutynowych czynności.

Dla pielęgniarek proponujemy kubki z motywami medycznymi, takimi jak stetoskopy, serca czy napisy podkreślające ich ważną rolę w opiece zdrowotnej. To doskonały sposób, aby docenić ich ciężką pracę i poświęcenie.

Wyraź swoją pasję zawodową dzięki kubkom dla specjalistów finansowych.

Dla księgowej można wybrać kubki z motywami finansowymi, liczbami, długopisami i kalkulatorami. Kubek taki będzie przypominał o codziennym zadaniu prowadzenia dokładnej i precyzyjnej dokumentacji finansowej oraz o jej znaczeniu dla prawidłowego funkcjonowania biznesu.

Kreatywne motywy graficzne na kubkach dla artystycznych dusz.

Dla grafików proponujemy kubki ozdobione pięknymi grafikami, paletą kolorów lub kreatywnymi napisami. To idealny sposób, aby wyrazić ich artystyczną duszę i zainspirować ich w codziennej pracy.

Kubki dla bohaterów ratujących życie - strażaków.

Dla strażaków proponujemy kubki z motywami ognia, hełmami strażackimi lub napisami podkreślającymi ich odwagę i determinację w walce z pożarami. Taki prezent będzie stanowił wyraz wdzięczności za ich nieustające poświęcenie.

Wyjątkowe upominki dla położnych, celebrujące ich rolę w narodzinach.

Dla położnych proponujemy kubki z motywami małych dzieci, napisami o macierzyństwie lub motywami związanych z porodem. To doskonały sposób, aby podkreślić ich ważną rolę w przychodzeniu na świat nowego życia.

Prezenty dla sekretarek/asystentek - kubki z motywami biurowymi, podkreślające ich wszechstronne umiejętności.

Dla sekretarek/asystentek proponujemy kubki z motywami biurowymi, komputerami lub napisami podkreślającymi ich wszechstronne umiejętności. Taki prezent będzie stanowił wyraz uznania za ich pomoc i organizacyjne zdolności.

Eleganckie kubki dla szefowej/szefa - pełne estyma i profesjonalizmu.

Dla szefów proponujemy kubki z motywami związanymi z przywództwem, takimi jak napisy o "Najlepszym Szefie" dzięki temu kubek staje się atrybutem władzy. To doskonały sposób, aby wyrazić szacunek i docenić ich rolę w zarządzaniu zespołem, nawiązywania dobry relacji między pracownikami, którzy sami z siebie chcą dać coś więcej od siebie niż tylko czas spędzony w pracy.

Nie ważne jaki zawód wykonuje obdarowywana osoba, w kategorii "Prezent według zawodu" znajdziesz kubki, które doskonale oddadzą ich pasje, zainteresowania i profesjonalne zaangażowanie. Wybierz odpowiedni prezent i spraw, by ich dzień był pełen uśmiechu przy każdym łyku ulubionej napoju.

Podkategorie

 • Prezent dla Sekretarki...

  Dzień Sekretarki i Asystentki 25 stycznia i 25 kwietnia

  Święto to w różnych krajach obchodzone jest także w kwietniu. W Polsce obchodzone jest dwa razy, zarówno 25 stycznia, jak i 25 kwietna. Celem ustalenia tego święta było między innymi zmiana sposobu stereotypowego myślenia o zawodzie sekretarki oraz propagowanie tego zawodu wśród mężczyzn. Ma na celu docenienie pracowników biurowych, recepcjonistów, asystentów, pracowników administracji.

  Kubek dla pracownika biurowego.

  Kubek to świetny upominek na taką okazję, może na nim znaleźć się dedykacja, doceniająca pracowników, motywujące powiedzonko, zabawna grafika. Można go postawić jako ozdobę na biurku, trzymać w nim drobiazgi i długopisy, albo po prostu pić w nim swoją ulubioną kawę lub herbatę. Taki kubek sprawi wiele radości.

 • Prezent dla szefowej i...

  Upominek dla szefowej albo szefa – kiedy warto go podarować? 

  Dzień Szefa, wspólna Wigilia albo firmowe Mikołajki – to tylko niektóre z okazji, kiedy warto mieć w zanadrzu niezobowiązujący upominek dla szefowej lub szefa. Niestety, wybór idealnego nierzadko spędza sen z powiek wszystkim, którzy muszą go wybrać. My jednak mamy na to sposób – personalizowane kubki z zabawnymi sentencjami. Stylowe i praktyczne, mogą być wręczane jako samodzielne upominki lub wykorzystane jako część większego prezentu, na przykład – kosza prezentowego. 

  Niezobowiązujące upominki dla szefowej lub szefa

  W tej kategorii zgromadziliśmy szeroki wybór niezobowiązujących upominków dla szefowej lub szefa. Dzięki przygotowanej ofercie bez trudu wybierzesz odpowiedni prezent – zabawny, modny i stylowy. Co ciekawe, każdą z propozycji możesz dowolnie spersonalizować – na przykład zlecając dopisanie dedykacji lub imienia obdarowywanej osoby. Nie musisz obawiać się o jakość – nadruki są trwałe, a kubki nadają się do mycia w zmywarce.

 • Prezent dla Dentysty

  Oryginalne prezenty dla dentysty - wyraź swoje uznanie.

  W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór oryginalnych prezentów dedykowanych dentystom. Czy szukasz czegoś wyjątkowego dla swojego dentysty lub chcesz podziękować dentystom w swoim życiu, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nasze prezenty dla dentystów to nie tylko praktyczne przedmioty, ale także wyraz uznania dla ich profesjonalizmu i zaangażowania w dbanie o zdrowie jamy ustnej.

  Kubki z motywami zębów i zabawnymi napisami.

  Nasze kubki dla dentystów są wyjątkowymi prezentami, które dodadzą uśmiechu podczas przerw na kawę w gabinecie stomatologicznym. Znajdziesz tu kubki ozdobione motywami zębów, narzędziami dentystycznymi lub zabawnymi napisami związanych z ich zawodem. To doskonały sposób, aby wyrazić wdzięczność i uhonorować ich pracę.

  Uhonoruj pracę dentysty - inspirujące prezenty dla profesjonalistów.

  Wybierając prezent dla dentysty z naszej kategorii, możesz być pewien, że dostarczysz nie tylko radość, ale także wyrazisz swoje uznanie dla ich wiedzy i umiejętności. Spraw, aby twój dentysta poczuł się doceniony i zainspiruj go do dalszego doskonalenia swojej zawodowej pasji. Wybierz idealny prezent dla dentysty już dziś!

 • Prezent dla Sołtysa

  Eleganckie Kubki Porcelanowe z Napisami dla Sołtysa i Pani Sołtys

  Nasze kubki porcelanowe zostały starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniając trwałość i piękny wygląd. Mają odpowiednią pojemność do codziennego picia herbaty, kawy lub innych ulubionych napojów sołtysa. Każdy kubek jest ozdobiony specjalnie zaprojektowanym napisem, podkreślającym ważną rolę sołtysa lub pani sołtys.

  Personalizowane Kubki Ceramiczne z Nadrukiem - Wyjątkowy Upominek dla Sołtysa

  Jeśli szukasz czegoś bardziej spersonalizowanego, nasze kubki ceramiczne z nadrukiem są doskonałym rozwiązaniem. Wykonane z trwałego materiału ceramicznego, mają gładką powierzchnię, idealną do personalizacji. Możemy umieścić na kubku wybrany przez Ciebie nadruk, np. imię sołtysa lub pani sołtys oraz logo miejscowości lub inny istotny element z nimi związany. To stworzy unikalny i spersonalizowany prezent, który przypominać będzie o ich roli i zasługach.

  Tabliczki z Nadrukiem: Spersonalizowany Prezent dla Sołtysa lub Pani Sołtys

  Dodatkowo, oferujemy także tabliczki z nadrukiem, które mogą stanowić ciekawą alternatywę. Wykonane z różnych materiałów, takich jak drewno, metal lub akryl, tabliczki mogą zawierać dedykację, napisy, grafiki lub zdjęcia związane z sołtysem lub panią sołtys. Można je zawiesić na ścianie biura sołtysa lub w innym miejscu, które dla nich ma znaczenie.

  Wyjątkowe Podarunki dla Sołtysa: Kubki Porcelanowe i Kubki Ceramiczne z Napisami

  Kubki porcelanowe z napisami, kubki ceramiczne z nadrukiem i tabliczki z nadrukiem są praktycznymi, a zarazem spersonalizowanymi prezentami dla sołtysa lub pani sołtys. Będą one stanowić pamiątki, które przypominać będą o ich wkładzie i znaczeniu dla społeczności lokalnej.

  Stwórz Wyjątkowy Prezent dla Sołtysa: Kubki Porcelanowe i Personalizowane Kubki Ceramiczne

  Wybierz idealny prezent, łącząc piękno kubka porcelanowego z napisem lub spersonalizowany nadruk na kubku ceramicznym lub tabliczce. To doskonały sposób, aby wyrazić swoją wdzięczność i szacunek wobec sołtysa lub pani sołtys za ich pracę na rzecz społeczności.

 • Prezent dla Księgowej

  9 czerwca Dzień Księgowych – podaruj upominek w ramach podziękowań za zaangażowanie

  Praca w księgowości nie należy do łatwych. Codziennie trzeba zmagać się z mnóstwem wyzwań, aby jak najlepiej wywiązać się ze swoich obowiązków. Spraw więc, aby Twój bliski, przyjaciel bądź współpracownik został doceniony. 9 czerwca obchodzony jest Dzień Księgowych. To znakomita okazja do wyrażenia swoich słów poprzez drobny upominek. W ten sposób podziękujesz za zaangażowanie. Jednocześnie, pamiętając o tym wydarzeniu, z pewnością miło zaskoczysz drugą osobę. Zadbasz też o Wasze dobre relacje.

  Praktyczny prezent dla każdego księgowego

  Co podarować osobie pracującej w księgowości? Najlepiej coś praktycznego. W naszej ofercie mamy dla Ciebie imienne kubki, idealnie dopasowane do tego zawodu. Możesz postawić na miłe bądź też zabawne zwroty. Jest też kubek dla siostry księgowej. Są to drobiazgi, lecz bez wątpienia potrafią wywołać uśmiech. Pamiętaj także, że nie musisz ograniczać się do tego jednego dnia. 9 czerwca, czyli Dzień Księgowego, nie jest jedyną okazją do podarowania personalizowanego upominku. Produkty, które znajdziesz w tej kategorii, doskonale sprawdzą się również na urodziny czy też jako prezent z okazji przejścia na emeryturę.

 • Prezent dla Grafika
 • Prezent dla Strażaka
 • Prezent dla Położnej
 • Prezent dla Pielęgniarki
 • Prezent dla Informatyka
 • Prezent dla Programisty

  Praktyczny prezent dla programisty, czyli zabawny kubek

  Branża IT rozwija się dziś bardzo prężnie i daje swoim pracownikom ogromne możliwości. Do najbardziej cenionych w niej specjalistów należą z pewnością programiści. Pracujesz w tym zawodzie? A może programowanie to Twoja pasja? Niezależnie od tego, czy kodujesz hobbystycznie, czy zawodowo, czas przy komputerze minie przyjemniej z kubkiem gorącej kawy lub herbaty. Pita z kubka dedykowanego programistom smakuje najlepiej – takie naczynia znajdziesz w tej właśnie kategorii.

  Kubek dla programisty – pomysłowy prezent na każdą okazję

  Rozwój sektora IT sprawił, że niemal każdy ma dziś w gronie rodziny lub znajomych przynajmniej jednego programistę. Twój kolega nie widzi świata poza kodowaniem? Programuje całymi dniami i nocami? Z pewnością towarzyszy mu pobudzająca kawa. Zatem, jeżeli poszukujesz praktycznego prezentu dla programisty, to personalizowany kubek będzie strzałem w dziesiątkę. W tej kategorii prezentujemy praktyczne kubki ceramiczne z zabawnymi motywami, pasującymi do specyfiki zawodu programisty. Oferujemy kilka ciekawych, ręcznie malowanych fasonów i pojemności, które z pewnością dopasujesz do wysublimowanych wymagań każdego fana kodowania!

Aktywne filtry