Prezent Według Zawodu

Tu znajdziesz przedmioty wg niektórych zawodów idealne na podziękowania, uznanie, docenienie czyjejś pracy, pomocy, zaangażowania, umiejętności.

Podziękowanie za dobrze wykonaną pracę. Upominki dla specjalistów.

Prezenty na rożne okazje z uwzględnieniem wykonywanego zawodu.

Podkategorie

 • Prezent dla Sekretarki...

  Dzień Sekretarki i Asystentki 25 stycznia i 25 kwietnia

  Święto to w różnych krajach obchodzone jest także w kwietniu. W Polsce obchodzone jest dwa razy, zarówno 25 stycznia, jak i 25 kwietna. Celem ustalenia tego święta było między innymi zmiana sposobu stereotypowego myślenia o zawodzie sekretarki oraz propagowanie tego zawodu wśród mężczyzn. Ma na celu docenienie pracowników biurowych, recepcjonistów, asystentów, pracowników administracji.

  Kubek dla pracownika biurowego.

  Kubek to świetny upominek na taką okazję, może na nim znaleźć się dedykacja, doceniająca pracowników, motywujące powiedzonko, zabawna grafika. Można go postawić jako ozdobę na biurku, trzymać w nim drobiazgi i długopisy, albo po prostu pić w nim swoją ulubioną kawę lub herbatę. Taki kubek sprawi wiele radości.

 • Prezent dla szefowej i...

  Upominek dla szefowej albo szefa – kiedy warto go podarować? 

  Dzień Szefa, wspólna Wigilia albo firmowe Mikołajki – to tylko niektóre z okazji, kiedy warto mieć w zanadrzu niezobowiązujący upominek dla szefowej lub szefa. Niestety, wybór idealnego nierzadko spędza sen z powiek wszystkim, którzy muszą go wybrać. My jednak mamy na to sposób – personalizowane kubki z zabawnymi sentencjami. Stylowe i praktyczne, mogą być wręczane jako samodzielne upominki lub wykorzystane jako część większego prezentu, na przykład – kosza prezentowego. 

  Niezobowiązujące upominki dla szefowej lub szefa

  W tej kategorii zgromadziliśmy szeroki wybór niezobowiązujących upominków dla szefowej lub szefa. Dzięki przygotowanej ofercie bez trudu wybierzesz odpowiedni prezent – zabawny, modny i stylowy. Co ciekawe, każdą z propozycji możesz dowolnie spersonalizować – na przykład zlecając dopisanie dedykacji lub imienia obdarowywanej osoby. Nie musisz obawiać się o jakość – nadruki są trwałe, a kubki nadają się do mycia w zmywarce.

 • Prezent dla Dentysty
 • Prezent dla Sołtysa
 • Prezent dla Księgowej

  9 czerwca Dzień Księgowych – podaruj upominek w ramach podziękowań za zaangażowanie

  Praca w księgowości nie należy do łatwych. Codziennie trzeba zmagać się z mnóstwem wyzwań, aby jak najlepiej wywiązać się ze swoich obowiązków. Spraw więc, aby Twój bliski, przyjaciel bądź współpracownik został doceniony. 9 czerwca obchodzony jest Dzień Księgowych. To znakomita okazja do wyrażenia swoich słów poprzez drobny upominek. W ten sposób podziękujesz za zaangażowanie. Jednocześnie, pamiętając o tym wydarzeniu, z pewnością miło zaskoczysz drugą osobę. Zadbasz też o Wasze dobre relacje.

  Praktyczny prezent dla każdego księgowego

  Co podarować osobie pracującej w księgowości? Najlepiej coś praktycznego. W naszej ofercie mamy dla Ciebie imienne kubki, idealnie dopasowane do tego zawodu. Możesz postawić na miłe bądź też zabawne zwroty. Jest też kubek dla siostry księgowej. Są to drobiazgi, lecz bez wątpienia potrafią wywołać uśmiech. Pamiętaj także, że nie musisz ograniczać się do tego jednego dnia. 9 czerwca, czyli Dzień Księgowego, nie jest jedyną okazją do podarowania personalizowanego upominku. Produkty, które znajdziesz w tej kategorii, doskonale sprawdzą się również na urodziny czy też jako prezent z okazji przejścia na emeryturę.

 • Prezent dla Grafika
 • Prezent dla Strażaka
 • Prezent dla Położnej
 • Prezent dla Pielęgniarki
 • Prezent dla Informatyka
 • Prezent dla Programisty

  Praktyczny prezent dla programisty, czyli zabawny kubek

  Branża IT rozwija się dziś bardzo prężnie i daje swoim pracownikom ogromne możliwości. Do najbardziej cenionych w niej specjalistów należą z pewnością programiści. Pracujesz w tym zawodzie? A może programowanie to Twoja pasja? Niezależnie od tego, czy kodujesz hobbystycznie, czy zawodowo, czas przy komputerze minie przyjemniej z kubkiem gorącej kawy lub herbaty. Pita z kubka dedykowanego programistom smakuje najlepiej – takie naczynia znajdziesz w tej właśnie kategorii.

  Kubek dla programisty – pomysłowy prezent na każdą okazję

  Rozwój sektora IT sprawił, że niemal każdy ma dziś w gronie rodziny lub znajomych przynajmniej jednego programistę. Twój kolega nie widzi świata poza kodowaniem? Programuje całymi dniami i nocami? Z pewnością towarzyszy mu pobudzająca kawa. Zatem, jeżeli poszukujesz praktycznego prezentu dla programisty, to personalizowany kubek będzie strzałem w dziesiątkę. W tej kategorii prezentujemy praktyczne kubki ceramiczne z zabawnymi motywami, pasującymi do specyfiki zawodu programisty. Oferujemy kilka ciekawych, ręcznie malowanych fasonów i pojemności, które z pewnością dopasujesz do wysublimowanych wymagań każdego fana kodowania!

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-12 z 39 pozycji

Aktywne filtry