kubek dla cioci z przedszkola żłobka dzień nauczyciela
search
  • Duży kubek dla Pani Cioci z przedszkola żłobka. Opiekunki. Dzień Nauczyciela. 400 ml.
  • Duży kubek dla Pani Cioci z przedszkola żłobka. Opiekunki. Dzień Nauczyciela. 400 ml.
  • kubek dla cioci z przedszkola żłobka dzień nauczyciela
  • Ręcznie malowany kubek porcelanowy z napisami jako prezent dla nauczyciela przedszkola lub opiekuna ze żłobka
  • Duży kubek dla Pani Cioci z przedszkola żłobka. Opiekunki. Dzień Nauczyciela. 400 ml.

Duży kubek dla Pani Cioci z przedszkola żłobka. Opiekunki. Dzień Nauczyciela. 400 ml.

79,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Duży ręcznie malowany kubek porcelanowy o pojemności 400ml

Piękne podziękowanie dla Pani Cioci z przedszkola lub żłobka.

Treść napisu na kubku została ułożona przez nas, zainspirowana tym co sami myśleliśmy pamiętając naszych najlepszych nauczycieli.
Zastanawiając się za co chcielibyśmy im podziękować, jakimi byliśmy uczniami i co jest najważniejsze kiedy jako dorośli patrzymy wstecz. "Troskę, opiekę i zabawę." To co było w dzieciństwie dla nas najważniejsze. Bo takich nauczycieli pamiętamy najlepiej.
Jeśli chcesz podziękować za jakieś specyficzne rzeczy, możemy umieścić to na kubku.

ZA TROSKĘ,
OPIEKĘ
I ZABAWĘ
PANI/CIOCI (*imię)
Dziękujemy
GRUPA (*nazwa grupy/PRZEDSZKOLAKI, imię przedszkolaka)
2022 (*data/rocznik)

Personalizowany.

Nadaje się do zmywarki.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Personalizacja.

(+10,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek dla osób, które lubią dużą kawę lub herbatę.

Duża pojemność - 400ml.

Duży kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany z podziękowaniem dla Pani/Cioci z przedszkola, żłobka lub szkoły, o wygodnym kształcie, z pięknym podziękowaniem.

TREŚĆ na kubku
Standardowe podziękowanie: "Za troskę, opiekę i zabawę." możemy zmienić na podobną inną treść, np  "Za naukę, opiekę i serce" albo wpisać inne tego typu podziękowanie dla nauczycieli i pracowników przedszkola.

KUBEK BEZ IMION DZIECI

Kubek z imionami dostępny w innej ofercie.

00
2 Przedmioty

Zobacz także

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.
KOLORY: Należy uwzględnić możliwość minimalnej różnicy w kolorystyce spowodowanej indywidualnymi ustawieniami monitora, lub wyświetlacza

Autorska grafika:
Grafika i typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim i ręcznie powielana (nie drukowane) na każdym kubku. Jest malowana farbą przy użyciu pędzla.
Wszelkie autorskie prawa majątkowe do grafik, typografii i projektów wykonywanych na naszych produktach przysługują Of Course Colours, ich wykorzystanie może nastąpić tylko i wyłącznie za naszą zgodą.