DHL in Inpost to nasi główni partnerzy z którymi realizujemy nasze wysyłki. Zapewniają oni o zachowaniu wszystkich procedur bezpieczeństwa,
nasze paczki powinny do Was docierać bez zakłóceń. Oraz zapewniają wysoką jakość obsługi. 

Uśredniony czas realizacji większości przedmiotów to od 1-7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty*

            *w okresie intensywnych zamówień (przed Dniem Babci i Dziadka, Mamy, Taty, Przed zakończeniem roku szkolnego - czerwiec, Dniem nauczyciela - październik, w okresie przed Bożym Narodzeniem i w okolicy "długich weekendów" należy uwzględnić, że czas ten może się wydłużać)

            *w przypadku produktów wykonywanych na zamówienie, czas może być ustalany indywidualnie.
            *CZAS REALIZACJI filiżanek i kubków z postaciami, oraz portretów wynosi średnio od 7 - 14 dni roboczych.

Potrzebujemy czas na personalizację produktów, utrwalanie wzoru, przygotowanie paczki i wysyłkę.

OPAKOWANIA

Kubki zapakowane są w pudełko tekturowe  z ekologicznym wypełniaczem. Dodatkowo zabezpieczone są zewnętrznie w sztywną tekturę i oznakowane.

Należy uwzględnić czas potrzebny do przygotowania paczki.
Złożone zamówienia zazwyczaj wysyłamy od 1 do 7 dni roboczych - czas ten należy dodać do czasu dostawy.

  1. Przelew tradycyjny na rachunek bankowy Of Course Colours wówczas WYSYŁKA dokonana zostanie po zaksięgowaniu środków na rachunku bankowym.
  2. Przelew, lub płatność kartą za pośrednictwem systemu płatności zewnętrznych wówczas WYSYŁKA dokonana zostanie po otrzymaniu przez Of Course Colours informacji z systemu płatności zewnętrznych o dokonaniu płatności przez Klienta.
  3. Gotówką za pobraniem - taka możliwość ustalana jest indywidualnie - nie ma jej w proponowanych opcjach dostawy, podczas zakupu - płatność Dostawcy - wówczas WYSYŁKA dokonana zostanie niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Of Course Colours potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

W przypadku bardzo pilnych zamówień prosimy o kontakt.

W przypadku projektów na zamówienie należy też uwzględnić czas ich realizacji ustalony indywidualnie, bądź podany w opisach na stronie Sklepu OCC.