Prezent na Dzień Anioła Stróża

2 października Dzień Anioła Stróża

2 października katolicy tradycyjnie już świętują Dzień Anioła Stróża, przypominający im o niebiańskich towarzyszach i opiekunach. Tego dnia warto pamiętać także o osobach, które są Twoimi ziemskimi aniołami i każdego dnia okazują Ci wsparcie. Mogą to być rodzice, przyjaciele, dziadkowie, czy też nauczyciele.

Wyjątkowe upominki z okazji Dnia Anioła Stróża

Doskonałym prezentem na Dzień Anioła Stróża jest ręcznie malowany kubek z ciekawą grafiką i hasłem lub dedykacją. Na kubku może znajdować się obrazek oddający charakter danej osoby albo pokazujący, jak wiele dla Ciebie zrobiła. To wspaniała i praktyczna pamiątka, która każdego dnia będzie przypominać obdarowanemu o Tobie. Jeżeli Twój anioł ma poczucie humoru, możesz zdecydować się na umieszczenie na kubku jakiegoś zabawnego tekstu i rysunku.

Innym wspaniałym upominkiem na 2 października może być wyjątkowa koszulka z oryginalnym wzorem, np. folkowym. T-shirt to bardzo przydatny prezent, który na dodatek nie zajmuje dużo miejsca. Koszulki pasują do wielu stylizacji, można zestawiać je zarówno z jeansami, jak i spódniczką. Świetnie leżą pod marynarką, a nawet koszulą. Bez wątpienia to wyjątkowe pamiątki i miły wyraz wdzięczności.

Aktywne filtry