Trafiony pomysł na prezent dla szefa – co warto podarować? Przedstawiamy 3 propozycje
W wielu firmach panuje bardzo przyjazna atmosfera – cały zespół, włączając w to przełożonego, ma ze sobą koleżeńskie relacje. W związku z tym przyjęło się, że pewne okazje celebruje się w gronie współpracowników. Urodziny, imieniny czy święta – wyjątkowych dni nie brakuje w kalendarzu. W wielu przedsiębiorstwach w dobrym tonie jest wręczenie drobnego upominku szefowi. Jaki prezent warto wybrać dla szefa? Czytaj dalej i sprawdź, jakie mamy pomysły
Read More
Oryginalny prezent na ślub wyróżni Cię spośród gości! Sprawdź, jak go wybrać
Wraz z nadejściem wiosny rozpoczyna się sezon ślubny. Otrzymałeś zaproszenie na uroczystość zawarcia związku małżeńskiego i towarzyszące jej przyjęcie weselne? Koniecznie sprawdź, co dominuje w trendach ślubnych. Tym bardziej, że zmiany w tej branży są naprawdę dynamiczne. Poniżej znajdziesz pomysły na modny i oryginalny prezent na ślub.
Read More
Nie masz pomysłu na prezent dla nauczyciela? Sprawdź, co możesz wybrać
Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim – konieczność wyboru prezentu dla nauczyciela. Chociaż obdarowywanie wychowawców nie jest obowiązkiem ani uczniów, ani ich rodziców, wielu z nich z przyjemnością praktykuje ten zwyczaj. Kosztowne upominki ustąpiły miejsca tym symbolicznym. Jaki zatem powinien być modny prezent i czym warto obdarować lubianego belfra? Czytaj dalej i pozwól się zainspirować!
Read More

Najlepsze pomysły na śmieszny prezent na 40

Posted by      Comments 0   views 136
Najlepsze pomysły na śmieszny prezent na 40
Okrągłe urodziny to świetna okazja do hucznego świętowania. Szczególnie dużo emocji wzbudza 40-stka. Dla wielu jubilatów to niestety dzień niepozbawiony także melancholijnego wydźwięku. Na szczęście smutek spowodowany upływem czasu można złagodzić jakimś zabawnym upominkiem. Jaki śmieszny prezent podarować na 40 bliskiej osobie?
Read More
Który pomysł na prezent na Boże Narodzenie sprawdza się za każdym razem?
Gdy dni stają się coraz krótsze, za oknami hula wiatr, a czapka i szalik stają się nieodłącznym atrybutem, to znak, że zbliża się zima. A wraz z nią upragnione, radosne i rodzinne święta. Warto już wcześniej zaplanować, co z tej okazji wręczysz swoim najbliższym. Dzięki naszym sprawdzonym pomysłom na prezent na Boże Narodzenie na pewno zobaczysz uśmiech na twarzach rodziny.
Read More
Pokaż 1 do 5 od 16 (1 Strony)