Prezent dla szefowej. kubek z napisem teraz to szefowa się herbatki napije.
search
  • Prezent dla szefowej. kubek z napisem teraz to szefowa się herbatki napije.

Kubek "Teraz to Szefowa się herbatki napije" 300ml Porcelanowy, ręcznie malowany.

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Prezent dla Szefowej lub kierowniczki, która lubi herbatę. 

Kubek Z napisem "Teraz to szefowa się herbatki napije". Napis szefowa możemy zmienić na "KIEROWNICZKA" lub wpisać imię twojej zwierzchniczki.

Kubek zapakowany jest w białe pudełko. Możesz zapakować go w pudełko z wioliną naturalną.

Możliwość dopisania dedykacji po drugiej stronie kubka.

Kubek można zmywać w zmywarce.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek Szefowa Herbata Of Course Colours

Kubek biały, o pojemności 300 ml, porcelanowy, o klasycznym wygodnym kształcie, ręcznie malowany. Z napisem "Teraz to szefowa się herbatki napije". Na kubku możemy umieścić dedykację i/lub zamienić słowo "szefowa" np. na "Kierowniczka" Napisz do nas lub zadzwoń i powiedz jak twój idealny kubek na prezent powinien wyglądać. 


Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 


Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

szefowa herbatka
3 Przedmioty

Opis

Pojemność
300 ml
Technika wykonania
Ręcznie malowane
Materiał
Polska Porcelana

Zobacz także