Prezent Na

Znajdziesz tu prezenty na różne okazje przez cały rok, na ślub, rocznicę, urodziny, imieniny, chrzest.

Zarówno prezent w formie podziękowania, gratulacji czy nietypowej formy poproszenia o bycie świadkową czy poproszenie o zostanie Mamą czy Ojcem Chrzestnym.

Kubki urodzinowe, kubki imienne, dla męża i żony, zestawy na ślub i rocznicę. Podziękowania dla chrzestnych, z okazji zaręczyn, z okazji ogłoszenia ciąży i wiele innych ciekawych momentów, by podarować komuś piękny upominek.

Podkategorie

 • Prezent na Ślub

  Ślub – wyjątkowe pamiątki na ten dzień

  Jedną z ważniejszych chwil w życiu człowieka jest dzień jego ślubu. Zaproszeni goście nie tylko radują się szczęściem zakochanych, lecz także wręczają im upominki. Jeśli nie wiesz, co mógłbyś podarować młodej parze, sięgnij po praktyczne i stylowe kubki lub filiżanki, koniecznie z odpowiednią dedykacją. Okolicznościowa zastawa będzie wspaniałą pamiątką, która nie pozwoli zapomnieć o tym wyjątkowym dniu.

  Nie tylko do ozdoby – kubki i filiżanki ślubne

  Przyjęło się, że z okazji ślubu wręcza się młodej parze porcelanę z dedykacją lub inną pamiątkę, która powinna przetrwać lata. Jednak Ty możesz podejść do tematu bardziej praktycznie i podarować im kubki lub filiżanki użytkowe. Młodzi zakochani uwielbiają, szczególnie w trakcie miesiąca miodowego, tego rodzaju drobiazgi. Poranna kawa lub popołudniowa herbata będzie smakowała wyjątkowo, gdy podana zostanie w ręcznie malowanej porcelanie. Do kompletu możesz dorzucić miękkie poduszki, których poszewki także nawiązują do tego ważnego dnia.

 • Prezent na rocznicę

  Rocznice – pamiętaj o ważnych datach

  Rocznice ślubu, pierwszej randki czy narodzin dziecka, to ważne chwile w życiu każdego człowieka. Będąc w związku warto o tych momentach pamiętać i celebrować kolejne ich rocznice. Miłym gestem jest, aby podarować wtedy swojej drugiej połowie jakiś drobny upominek. Nie zawsze musi to być coś drogiego i luksusowego. Praktyczne kubki okolicznościowe będą równie dobrym pomysłem.

  Wspólna kawa nie smakowała lepiej

  Kubki na rocznice można wręczać nawet co roku. Zróbcie sobie z tego dodatkowe święto i zbierajcie kolejne wersje gadżetów. Dzięki temu nigdy nie zabraknie Wam naczyń, w których napijecie się wspólnie kawy czy też herbaty. Miłe drobiazgi pozwalają na nowo rozgrzać ogień, nawet jeśli ten zdążył już trochę przez lata ostygnąć. Zapoznaj się z ofertą zebraną w tej kategorii, a na pewno znajdziesz coś, co spodoba się Twojej drugiej połówce.

 • Prezent na urodziny

  W tej kategorii znajdziesz wyjątkowe pomysły na prezenty dla Twoich bliskich z okazji urodzin.

 • Prezent na Święta i Dni

  Święta i dni – różne okazje, by wręczyć prezent

  Każdego roku obchodzimy kilkadziesiąt świąt, do czego dochodzą jeszcze rocznice i jubileusze. Okazji, podczas których wręcza się prezenty, nie brakuje. Często trudno jest znaleźć coś oryginalnego, co nie kosztuje fortuny. Z pomocą przychodzą spersonalizowane kubki, które przygotowane zostały na różnego typu święta i dni. Ponieważ każdy z nich zawiera przyjemną dedykację, będzie to nie tylko praktyczny, lecz też przyjemny dla oka gadżet.

  Coś miłego dla każdego

  Dzień Nauczyciela, Walentynki, Dzień Matki, babci, dziecka... w kalendarzu naprawdę jest sporo okazji, które niejako wymuszają konieczność podarowania prezentu. Kubki z dedykacją, stworzone pod konkretne święta i dni, będą do tego doskonałe. Takich nie znajdziesz w pierwszym lepszym supermarkecie, ponieważ są one ręcznie malowane, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Możesz zmienić kolor farbek i dodać kilka słów od siebie. Zobacz, jakie to proste!

 • Prezent z okazji ciąży

  Kubeczki stworzone z potrzeby dzielenia się radością z okazji spodziewania się dzidziusia.

  Życzymy Wszystkiego Najlepszego Dla Przyszłych Rodziców.

 • Prezent na Chrzest

  Prezenty z okazji chrztu – zadbaj o wyjątkową pamiątkę z tego wydarzenia

  Chrzest Święty to bardzo ważne wydarzenie. Zadbaj więc o wyjątkową pamiątkę z tego szczególnego dnia. Produkty, które idealnie wpisują się w tę okazję, znajdziesz właśnie w tej kategorii. Zadbaliśmy przede wszystkim o to, aby postawić na oryginalne i nieprzeciętne propozycje. Tym sposobem wśród asortymentu znalazły się przepiękne metryczki, które upamiętniają narodziny dziecka. Możesz wybrać klasyczny wzór bądź też spersonalizowany rysunek z wizerunkiem maluszka.

  Prezenty dla rodziców chrzestnych w ramach podziękowań

  Chcesz podziękować rodzicom chrzestnym za przybycie na Twoje wesele? Zrób to za pomocą drobnego podarunku, który będzie upamiętniał ten ważny dzień. To bardzo miły gest, który w zestawieniu z odpowiednimi słowami, znakomicie wyrazi Twoją wdzięczność. W naszej ofercie mamy dla Ciebie imienne kubki zawierające słowa uznania. Taki symboliczny upominek ma bardzo duże znaczenie. Z pewnością więc wywoła radość na ustach osoby, która go otrzyma.

Jest 259 produktów.

Wyświetlono 1-12 of 259 produkt(ów)

Aktywne filtry