Of Course Colours. 

prezenty, które wyrażają emocje.

Of Course Colours /Oczywiście kolory/

Nazwa:

Nasza nazwa zainspirowana została kołem barw, które widzicie w naszym logo. To koło do objaśniania zasad mieszania i powstawania kolorów. Stosuje się je do dobierania barw we wnętrzach, w grafice i malarstwie. Pierwsze nasze projekty, inspirowane folklorem były bardzo kolorowe, jednak szybko wyspecjalizowaliśmy się w tworzeniu napisów, szczególnie umieszczonych na kubkach, które przewrotnie do nazwy często prezentują minimalistyczne wzornictwo.

O nas:

Działamy wspólnie od 2016 roku. Jesteśmy małżeństwem i rodzicami 2 chłopców w wieku przedszkolnym. Każde z nas ma własną markę, ale OCC to nasze wspólne dzieło :) 

Specjalizujemy się w tworzeniu spersonalizowanych upominków dających radość zarówno obdarowanym jak i wręczającym. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i wkładamy dużo serca w naszą pracę, która jest również naszą pasją. 

Każde z nas jest inne, pochodzimy z rożnych światów, ale odnaleźliśmy się w miłości i biznesie. Gosia to plastyk, grafik od 2007 roku prowadzi działalność artystyczną. Zawsze z głową pełną pomysłów, optymistyczna, otwarta. Dla niej nie ma projektów niemożliwych. Stworzy dla Ciebie najładniejsze wzory. 

Krzysiek słuchający, pomocny. Odciąży Cię od szukania niebanalnego prezentu. Doradzi, znajdzie dla Ciebie prezent, który wyrazi emocje, które chcesz przekazać obdarowanemu.

Misja i wizja:

Do założenia OCC skłoniła nas chęć tworzenia pięknych prezentów. Często sami szukaliśmy niebanalnych sposobów na wyrażenie uczuć. Czegoś co przekaże nasze podziękowania. Przeszukując internet niestety zawsze trafiają się takie same, nudne wzory, powielane z gotowych szablonów, często bez wyczucia stylu, zrobione na oklep. Ponieważ Gosia obdarowana zdolnościami manualnymi, już wcześniej wykonywała własnoręcznie prezenty, a Krzysiek wiele lat pracował jako sprzedawca, znając potrzeby i oczekiwania postanowiliśmy wyjść na przeciw osobom takim jak Ty, które szukają oryginalnego prezentu i są znudzone tym co widziały dotychczas.

Wiele wzorów powstało najpierw na nasze własne potrzeby. Jesteśmy rodzicami dzieci w wieku przedszkolnym, więc sami najpierw wręczaliśmy nasze prezenty w żłobku, a póżniej Panią z przedszkola. Kiedy okazały się strzałem w 10 wprowadziliśmy je do naszej oferty.

W Of Course Colours znajdziesz oryginalne prezenty z nutą artystyczną, które zachwycą obdarowanych i dadzą satysfakcję, z wręczenia trafionego prezentu. Prezenty, które powstają specjalnie dla obdarowanej osoby. 

Celem marki, jest dawanie radości, przez tworzenie prezentów, które przekazują emocje i zachowują wspomnienia. Wiemy, jak ważne są osobiste akcenty, dlatego możesz dodać indywidualną nutę do większości naszych projektów.

Dążymy do podtrzymania relacji między ludźmi. Do stworzenia okazji do pięknych przeżyć, które staną się wspomnieniami, a prezenty przypomną te chwile. W świecie, w którym uważa się, że nie należy się wdzięczność, warto pamiętać dobro.

Wzory inspirowane historiami prawdziwych ludzi, z chęci wyrażenia emocji oraz podziękowania po różnych przeżyciach i sytuacjach. Tworząc prezenty, zawsze myślimy o ludziach, dla których mają powstać. Inspirują nas historie ludzi. Każdy prezent niesie za sobą jakąś opowieść. Robiliśmy już prezenty z okazji narodzin wyczekiwanych latami dzieci. Do tej pory pamiętamy podziękowania dla ratowników medycznych, którzy uratowali życie Pana Michała.

Chcemy aby świat był lepszy dzięki szerzeniu pozytywnych emocji, płynących z miłości, wdzięczności, troski, radości z osiągnięć osobistych i przyjaźni.