Poduszki dekoracyjne.

Mięciutka poduszka dekoracyjna z zabawnym tekstem lub grafiką.

Pomysł na ocieplenie i ożywienie wnętrza.

Chcesz odmienić coś we własnym domu, dodać akcenty, które ożywią lub ocieplą wnętrze? Świetnym pomysłem jest mięciutka poduszka dekoracyjna. Idealna do przytulania, dzięki fajnemu napisowi lub ładnej grafice będzie oryginalnym dodatkiem na sofę, łóżko lu ulubiony fotel.

Poduszka na prezent, który można przytulić.

Pomyśl jak miło będzie Twojej mamie, babci, bliskiej Ci osobie, kiedy dostanie od Ciebie poduszkę z wykonaną specjalnie dla niej. Nie dość, że ładnie wygląda, to jeszcze można ją przytulić. Za każdym razem pomyśli miło o Tobie. Poduszka z zabawnym napisem wywoła pozytywne emocje. Każdą poduszkę możemy spersonalizować. Możemy też wykonać poduszkę ze zdjęciem, lub z twoim nadrukiem. Napisz do nas, a wymyślimy coś fajnego.

Poduszka to świetny na prezent dla nauczyciela, dla dziewczyny, dla mamy, babci, żony. Nadaje się na prezent ślubny, na rocznicę, a także jako upominek na parapetówkę.

  • Tu każdy znajdzie coś dla siebie:

Poduszki z napisem dla mamy i taty - to zawsze dobry pomysł na prezent z okazji dnia Mamy lub dnia Taty.

Poduszki dla nauczyciela - na których możesz umieścić nie tylko piękne napisu, ale imiona i podobizny dzieci.

Poduszki na walentynki.

Nie ma nic lepszego, niż miękka poduszka od ukochanej osoby. Można ją przytulić za każdym razem gdy zrobi się nam smutno, a humor od razu będzie lepszy. Na poduszce dla ukochanej osoby, możesz dodać własny napis. Dzięki temu będzie ona wiedziała, że jest to poduszka zrobiona specjalnie z myślą o niej. Wyobraź sobie uśmiech żony, dziewczyny, przyjaciółki, kiedy otrzyma tą poduszkę. Jej zadowolenie jest bezcenne.

Aktywne filtry