Prezent na rocznicę

Rocznice – pamiętaj o ważnych datach

Rocznice ślubu, pierwszej randki czy narodzin dziecka, to ważne chwile w życiu każdego człowieka. Będąc w związku warto o tych momentach pamiętać i celebrować kolejne ich rocznice. Miłym gestem jest, aby podarować wtedy swojej drugiej połowie jakiś drobny upominek. Nie zawsze musi to być coś drogiego i luksusowego. Praktyczne kubki okolicznościowe będą równie dobrym pomysłem.

Wspólna kawa nie smakowała lepiej

Kubki na rocznice można wręczać nawet co roku. Zróbcie sobie z tego dodatkowe święto i zbierajcie kolejne wersje gadżetów. Dzięki temu nigdy nie zabraknie Wam naczyń, w których napijecie się wspólnie kawy czy też herbaty. Miłe drobiazgi pozwalają na nowo rozgrzać ogień, nawet jeśli ten zdążył już trochę przez lata ostygnąć. Zapoznaj się z ofertą zebraną w tej kategorii, a na pewno znajdziesz coś, co spodoba się Twojej drugiej połówce.

Podkategorie

 • Prezent na rocznicę...

  Urocze prezenty dla żony od męża

  Bez względu na to, czy jesteście małżeństwem od niedawna, czy od wielu lat, to o łączące Was uczucie warto dbać cały czas. Pomogą w tym chwile spędzone we dwoje oraz drobne upominki, które możesz ofiarować żonie bez względu na okazję. Będą one doskonałym pomysłem na prezent z okazji rocznicy ślubu, jak i bez konkretnego powodu. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

  Prezenty, które wywołają uśmiech bez względu na okoliczności

  W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie urocze prezenty dla żony od męża. Wśród naszego asortymentu znajdziesz doskonałej jakości kubki, dzięki którym będziesz mógł wyrazić miłość do swojej partnerki. Umieściliśmy na nich zarówno romantyczne, jak i humorystyczne sentencje, byś mógł bez trudu wyrazić swoje uczucia. Jesteśmy przekonani, że na twarzy Twojej żony pojawi się uśmiech za każdym razem, gdy sięgnie po przygotowany przez nas kubek.

 • Prezent na rocznicę...

  Prezenty dla męża od żony na każdą okazję

  Przyjemne jest nie tylko otrzymywanie prezentów, ale także ich dawanie. Czasami jednak dużym problemem okazuje się wybór właściwego upominku. Wbrew pozorom najciężej zdecydować się, co podarować szczególnie bliskim nam osobom. Na szczęście w naszej ofercie można znaleźć wyjątkowe prezenty, np. dla męża od żony.

  Oryginalne upominki dla męża od żony

  Najlepsze prezenty to te od serca. Unikalnym upominkiem dla męża od żony może być urocza poduszka z napisem “Jesteś moim misiem”. Oprócz tego w ofercie posiadamy także fartuszki z zabawnymi grafikami, które umilą codzienne gotowanie lub zachęcą do wspólnego przygotowywania posiłków. Znajdziesz u nas również spersonalizowane kubki lub filiżanki ze spodkami. Na ceramicznym kubku można umieścić ręcznie malowaną dedykację, serduszko, napis “Kocham Cię”, a nawet wspólny portret ze śmiesznym napisem. To praktyczne, a zarazem bardzo sympatyczne upominki, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy ukochanego męża.

 • Prezent na rocznicę...

  Unikalne prezenty rocznicowe dla dwojga

  Każda rocznica ślubu jest wyjątkowa i stanowi niejako ukoronowanie wzajemnych starań małżonków. Nieważne, czy to dopiero pierwsza, czy już pięćdziesiąta, warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Tradycją stało się wręczanie jubilatom drobnych upominków. Na tę okazję przygotowaliśmy kilka propozycji unikalnych prezentów rocznicowych dla dwojga.

  Prezenty rocznicowe dla dwojga – spersonalizowane zestawy

  Prezent na rocznicę powinien służyć obojgu małżonków. Warto zatem wybrać któryś z oferowanych przez nas zestawów i dodatkowo go spersonalizować. Jubilatom z pewnością przypadną do gustu ręcznie malowane kubki lub śliczne porcelanowe filiżanki ze spodkami. Ciekawym pomysłem jest umieszczenie na filiżankach wizerunków pary i ich charakterystycznych powiedzonek. Będzie to unikalny prezent, którego na pewno nikt nie powieli. Upominki można zapakować w ekologiczne kartoniki i dodatkowo dołączyć specjalną dedykację. Niech tego dnia solenizanci poczują się wyjątkowo!

   

Aktywne filtry