Metryczka dla dziecka

Metryczki dziecięce, plakaty urodzeniowe z grafiką dziecka w naturalnej wielkości z dnia urodzenia.

rysunek jest skalowany tak, aby proporcje dziecka były takie jak w dniu jego urodzenia. Plakat z okazji narodzin dziecka, to świetny pomysł na prezent nie tylko z okazji narodzin, ale również na Chrzest, czy na 1 roczek. Zachowanie skali 1:1 dziecka przypomni jakiej wielkości było dziecko w dniu urodzenia.


W ofercie mamy różne propozycje plakatu. Proponujemy nie tylko zachowanie naturalnej skali ale także całkowicie personalizowany portret na podstawie zdjęć.

Możesz wybrać także swój ulubiony styl. Nowoczesnym, minimalistyczny - line art, lub kolorowy styl malarski.JEśli nie potrzebujesz indywidulanego portretu, możesz skorzystać z tańszego wzoru. Jest to plakat za autorskim rysunkiem dziecka, którego sylwetka jest skalowana do rozmiary 1:1. Pamiątka będzie równie wymowna, gdyż grafika dziecka będzie też w naturalnej wielkości z dnia urodzenia. Wybierz swój ulubiony plakat, podaj dane do personalizacji i gotowe.

Ilustracje możesz zamówić już wydrukowane lub w formie cyfrowej do samodzielnego wydruku. Możesz też kupić egzemplarz plakatu i wraz z plikiem, co umożliwi ci tworzenie własnych niepowtarzalnych pamiątek.

Aktywne filtry