Prezent Dla Mamy i Taty

Wyjątkowy prezent dla mamy i taty

Czasem trudno wyrazić słowami wyrazy wdzięczności dla rodziców za ich trud włożony w wychowanie i poświęcony czas. Z pomocą przychodzą wtedy wyjątkowe prezenty dla mamy i taty. W naszej ofercie znajdziesz całą gamę ciekawych wzorów kubków ze specjalnymi dedykacjami. Napisy oraz ilustracje są w całości wykonywane ręcznie, z najwyższą dbałością o detale. Dzięki temu możesz mieć stuprocentową pewność, że prezent dla Twoich bliskich będzie całkowicie unikatowy. W tej kategorii znajdziesz także inne zabawne akcesoria i t-shirty oraz pudełka, w które pięknie zapakujesz swoje podarunki.

Ręcznie malowane kubki na każdą okazję

Urodziny? Boże Narodzenie? Dzień Matki lub Dzień Ojca? Tutaj znajdziesz ręcznie malowane kubki dla mamy i taty na każdą okazję. Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie nie zabrakło zarówno zabawnych, jak i wzruszających prezentów. Znajdziesz u nas także zestawy kubków dla rodziców, które świetnie sprawdzą się jako upominek z okazji rocznicy ślubu.

Podkategorie

 • Prezent Dla Taty

  Wspaniałe upominki dla Taty. Utrwal ten moment na długi czas.

  Najpiękniejszym upominkiem od mojego dziecka jaki dostałem, był widok i dźwięk bijącego serduszka podczas badania USG. Wiem ,że wspomnienia z tej chwili i uczucia jakie się wtedy pojawiły będą mi towarzyszyć przez całe życie. A kolejne dni i okazje do świętowania są rozwinięciem i pogłębieniem tej relacji, która się wtedy nawiązała. Dlatego można tatusiowi z okazji imienin, urodzin czy Dnia Taty podarować drobny prezent, a zarazem mówiąc jak bardzo go kochasz. 

 • Prezent Dla Mamy

  Kochana Mamo w dniu Twojego Święta, chcę byś była uśmiechnięta!!!

  Wielu z nas recytowało z dumą i wzruszeniem podobne frazy na uroczystościach w przedszkolach,

  dlatego by przypomnieć sobie i naszym kochanym Mamą tamte chwile

  i sprawić im podobne wzruszenie podaruj im kubek i/lub coś jeszcze z naszej strony.

 • Zestawy Prezentowe dla...

Aktywne filtry