Prezent dla nauczyciela języków obcych

Kubki z napisami w językach obcych

W szkołach coraz większy nacisk kładzie się na naukę języków obcych. Nie każdy ma smykałkę do szybkiego zapamiętywania nowych słówek i wyrażeń. Zadaniem nauczyciela jest uczenie w przyjemny sposób, połączony z zabawą i miłą atmosferą. Za wysiłek włożony w nauczanie obcego języka należą się podziękowania i miły, symboliczny upominek.

Kubki dla nauczycieli języków obcych

Z pewnością każdy nauczyciel ucieszy się z kolorowego kubka do kawy lub herbaty. Warto, aby był on związany z nauczanym przedmiotem. W przypadku nauczycieli języków obcych doskonałym rozwiązaniem jest umieszczenie na kubku odniesień do kultury danego kraju, symboli z nim związanych, czy też cytatów w konkretnym języku obcym. Przykładowo, nauczyciel języka francuskiego bez wątpienia będzie zachwycony, gdy otrzyma kubek z ręcznie malowaną Wieżą Eiffla, a nauczyciel języka angielskiego ucieszy się z kubka z czerwonym piętrowym autobusem. Doskonałym rozwiązaniem jest też umieszczenie fragmentu ulubionej piosenki lub wiersza. Dzięki temu nauczyciel poczuje się wyjątkowo i zauważy, że uczniowie uważnie go słuchają.

Podkategorie

 • Prezent dla...

  Język angielski - kubki nawiązujące do kultury brytyjskiej

  Prawie każdy uczęszcza w szkole na lekcje języka angielskiego. Jest to bardzo przydatny język, który obowiązuje w wielu krajach, a także staje się powszechny w świecie muzyki, filmu, gier komputerowych. Znajomość języka angielskiego jest już obowiązkowa w licznych zakładach pracy i na studiach. Rolą nauczyciela jest przygotowanie uczniów do płynnego i poprawnego komunikowania się w tym języku. Warto za ten wysiłek odpowiednio podziękować.

  Upominki dla nauczyciela języka angielskiego

  Na zakończenie roku szkolnego, czy też 14 października warto zrobić niespodziankę nauczycielowi języka angielskiego i podarować mu drobny upominek. Doskonałym rozwiązaniem jest wręczenie unikalnego, ręcznie malowanego kubka. Warto, aby nawiązywał on do kultury brytyjskiej lub amerykańskiej. Na kubku można umieścić podziękowania w języku angielskim albo jakiś popularny cytat. Świetnym pomysłem są także grafiki związane z tym przedmiotem, np. słynna czerwona budka telefoniczna albo flaga Wielkiej Brytanii.

 • Prezent dla...

  Eleganckie kubki dla nauczycieli języka niemieckiego – niepowtarzalne upominki

  Obecnie znajomość języków jest niezwykle cenna na rynku pracy. Jedną z pożądanych umiejętności jest swobodna komunikacja w języku niemieckim – dlatego też nauczyciele tego języka w szkole dokładają wszelkich starań, aby ich uczniowie bez trudu porozumiewali się po niemiecku. Bez wątpienia zasługują zatem na słowa uznania, ale warto też uhonorować ich uroczym upominkiem. Doskonałym pomysłem na podarunek może okazać się kubek z naszej oferty.

  Nieszablonowe prezenty nie tylko na Dzień Nauczyciela

  Wiemy, że każdy pedagog ma swój ulubiony typ kubka. Z tego względu w tej kategorii prezentujemy naczynia o różnych pojemnościach i w wielu fasonach – wszystko po to, aby Twój upominek był jak najlepiej dopasowany do wysublimowanych oczekiwań Twojego ulubionego nauczyciela języka niemieckiego. Wystarczy, że do wybranego modelu dodasz uroczą dedykację i gotowe! Czy wiesz, że nasz kubek doskonale sprawdzi się w roli prezentu nie tylko dla nauczyciela? Gwarantujemy, że zachwyci się nim każdy miłośnik tego fascynującego języka.

 • Prezent dla...

  Prezenty dla nauczycieli języka hiszpańskiego – proste rozwiązania są najlepsze!

  Język hiszpański to jeden z najpiękniejszych języków, jakich można nauczyć się w szkole. Choć w programach nauczania nie uwzględnia się go często, to w wielu placówkach nauczyciele organizują zajęcia dla uczniów, by nauczyć ich porozumiewać się w tym języku. Poza klasycznym podziękowaniem warto wyrazić swoją wdzięczność za trud, jaki nauczyciel wkłada w edukację młodego pokolenia i podarować mu drobny upominek. Sprawdź, co proponujemy w tej kategorii!

  Wyjątkowe kubki dla nauczycieli języka hiszpańskiego – najpiękniejsze “dziękuję”

  Ręcznie malowane kubki, które znajdziesz w naszej ofercie, to propozycje dla nawet najbardziej wymagających pedagogów. Wyraźny, dopracowany w każdym calu wzór sprawi, że obdarowana osoba z pewnością nie rozstanie się ze swoim kubkiem nawet podczas lekcji. Możesz umieścić na nim swoją dedykację, dzięki czemu Twój nauczyciel poczuje się wyjątkowo. Dzień Nauczyciela, koniec roku szkolnego, urodziny? Każda okazja jest dobra, by uczcić ją eleganckim kubkiem – wybierz idealny już dziś.

 • Prezent dla...

  Podziękowania dla nauczycieli i korepetytorów języka francuskiego z motywami nawiązującymi do tradycji i kultury francuskiej. Podziękowania w języku polskim i francuskim. Kubki z symbolami francuskimi.

Aktywne filtry