• Produkt czasowo niedostępny
kubek dla pani cioci ze żłobka przedszkola z imionami dzieci
search
  • kubek dla pani cioci ze żłobka przedszkola z imionami dzieci
  • kubek dla pani cioci z przedszkola żłobka dzień nauczyciela
  • kubek z imionami dzieci. Prezent dla nauczyciela przedszkola.
  • kubek z imionami dzieci i grafiką zakończenie roku szkolnego.
  • pakowanie na prezent

Duży kubek z imionami dzieci dla Pani Cioci z przedszkola. Opiekunki. Dzień Nauczyciela. 400 ml.

99,00 zł

Piękne podziękowanie dla Pani z przedszkola  lub Cioci ze żłobka z imionami dzieci, prezent od całej grupy.

Treść napisu na kubku została ułożona przez nas, zainspirowana tym co sami myśleliśmy pamiętając naszych najlepszych nauczycieli.
Zastanawiając się za co chcielibyśmy im podziękować, jakimi byliśmy uczniami i co jest najważniejsze kiedy jako dorośli patrzymy wstecz. "Troskę, opiekę i zabawę." To co było w dzieciństwie dla nas najważniejsze. Bo takich nauczycieli pamiętamy najlepiej.

Imiona są ręcznie malowane na każdym kubku, nie drukowane
są różnokolorowe, dlatego czas realizacji jest dłuższy niż kubka bez imion. Wspólny prezent od wszystkich.

Ilość
Produkt czasowo niedostępny

Personalizacja.

(+6,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek dla nauczyciela, który lubią dużą kawę lub herbatę.

Duża pojemność - 400ml.

Duży kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany z podziękowaniem dla Pani/Cioci z przedszkola, nauczyciela w szkole. Wygodny kształt. Kubek z pięknym podziękowaniem: za troskę, opiekę i zabawę i imionami dzieci z 2 strony.

Podziękowanie dla nauczyciela na kubku:
ZA TROSKĘ,
OPIEKĘ
I ZABAWĘ
PANI/CIOCI (*imię)
Dziękujemy
GRUPA (*nazwa grupy/PRZEDSZKOLAKI)
2019 (*data/rocznik)

Imiona dzieci:
Z drugiej strony kubka umieszczone są kolorowe imiona dzieci, swobodnie mieści się około 25 imion, jeśli imion jest bardzo dużo zadzwoń do nas, porozmawiamy czy jest możliwe wykonanie takiego projektu, imiona możemy też rozmieścić do okola kubka.

00 imiona

Opis

Pojemność
400 ml
Technika wykonania
Ręcznie malowane
Materiał
Polska Porcelana

Zobacz także

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.
KOLORY: Należy uwzględnić możliwość minimalnej różnicy w kolorystyce spowodowanej indywidualnymi ustawieniami monitora, lub wyświetlacza

Autorska grafika:
Grafika i typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim i ręcznie powielana (nie drukowane) na każdym kubku. Jest malowana farbą przy użyciu pędzla.
Wszelkie autorskie prawa majątkowe do grafik, typografii i projektów wykonywanych na naszych produktach przysługują Of Course Colours, ich wykorzystanie może nastąpić tylko i wyłącznie za naszą zgodą.