Prezent Dla Nauczyciela

Niezobowiązujące prezenty dla nauczyciela na każdą okazję

Okazji, żeby obdarować lubianego nauczyciela jest w ciągu roku naprawdę wiele. Upominki wręczane w Dniu Nauczyciela, zakończenia roku szkolnego, klasowych Mikołajek albo szkolnej Wigilii nie muszą być okazałe – liczy się przede wszystkim pamięć. Uczniowie i ich rodzice coraz chętniej sięgają po niezobowiązujące gadżety – w tym personalizowane kubki. Czy to jedyna propozycja? Koniecznie sprawdź! 

Prezenty dla nauczyciela na każdym stopniu edukacji

W tej kategorii zgromadziliśmy upominki dla nauczycieli na każdym stopniu edukacji. Wśród naszych propozycji znalazły się pomysły na prezent dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, a także – uczących w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Ciekawą propozycją jest linia „Wielkie Serce”, co więcej, rodzice i uczniowie mogą zdecydować się na personalizację wybranych gadżetów. Wzruszające sentencje i modne grafiki mogą zdobić bawełniane eko torby, poduszki, kubki i filiżanki z podstawkami.

Podkategorie

 • Bestseller: "Wielkie...

  Dzięki Waszemu ogromnemu zainteresowaniu naszymi kubeczkami, filiżankami i pozostałymi produktami z grafiką "Trzeba Mieć Wielkie Serce by kształcić młodych ludzi". Zrobiliśmy wspólną kategorię tych prezentów ,a także dodamy kilka nowych pomysłów, które mamy nadzieję, że również przypadną Wam do Serca.   

 • Prezent dla...

  Szczególna kategoria upominków dla nauczycieli podpisanych imionami dzieci od całej grupy czy klasy. Taki upominek grupowy to piękna pamiątka szczególnie polecana na zakończenie roku szkolnego, lub Dzień nauczyciela. Chętnie wybierane również na zakończenie edukacji.

 • Prezent dla...

  Upominki dla opiekunów, nauczycieli i pracowników żłobków, przedszkoli i nauczycieli w pierwszych klasach szkoły podstawowej.

  Ręcznie malowane, kubki i filiżanki to wyjątkowy, trwały sposób na podziękowanie nauczycielowi bądź opiekunowi Twojego dziecka. Czas spędzony w żłobku, przedszkolu a potem w pierwszych klasach szkoły podstawowej to wyjątkowe chwile dla dziecka. A podziękowanie osobie, która pokazuje świat, uczy siadać na nocniku, wyciera buzie, widzi i pomaga dziecku stawiać pierwsze kroki w społeczności małych ludzi staje się czymś oczywistym i prostym odruchem serca. I takie są te prezenty, które tutaj znajdziesz. Malowane z sercem by każdy mógł powiedzieć dziękuje w unikatowy, personalizowany sposób.

  Torby, Kubki i inne prezenty z nadrukiem też się świetnie sprawdzą na podziękowanie.

  Dla Cioci ze żłobka, Pani z przedszkola czy Pani Pomocy z kuchni lub konserwatora, możesz też wybrać kubek lub torbę na zakupy z nadrukiem, personalizowane e-kartkę do samodzielnego wydruku z życzeniami. Takie prezenty będą przez długie lata cieszyć obdarowanego i pomagać mu na przykład w codziennych zakupach.

  Najbardziej wyjątkowym prezentem jaki znajdziesz tutaj dla dyrekcji przedszkola lub dla Pani od całej grupy jest Filiżanka ze spodkiem z portretami dzieci z grupy wraz z imionami i dedykacją.

  Portrety dzieci wykonujemy też na kubkach z nadrukiem, gdyż na koniec roku szkolnego lub dzień nauczyciela, chcemy by jak najwięcej opiekunów, mogło być obdarowanych w tak wspaniały sposób.

 • Prezent dla...

  Upominki dla nauczycieli, niezależnie od szkoły w jakiej uczą, czy od przedmiotu jaki prowadzą. Uniwersalne prezenty dla nauczycieli.

 • Prezent dla...

  Prezenty dla nauczyciela na koniec roku szkolnego lub dzień nauczyciela.

  Ktoś Powiedział, że Szkoła Podstawowa uczy, a Liceum nabija głowę niepotrzebną wiedzą. Nie wiem ile w tym prawdy, ale nikt z nas nie wie co i kiedy może się naszym dzieciom przydać w życiu dorosłym, dlatego jako rodzice chcemy by nasze dzieci poznały w tym ważnym czasie jak najwięcej skorzystały z okazji poznania różnych tematów i zdobyły szerokie umiejętności. 

  Chcąc podziękować tym, którzy spędzają czas i uczą nasze przyszłe pokolenia, lekarzy prawników programistów, inżynierów, aktorów, sprzedawców, kierowców i wielu innych Podziękuj nauczycielom w wyjątkowy i trwały sposób. Spraw mu ładnie zaprojektowany Filiżankę lub kubek z napisem, e-kartkę.

  Podziękowania dla grona Pedagogicznego i Dyrekcji Szkoły lub Liceum.

  Wyobraź sobie całe grono pedagogiczne korzystające z kubków od Twojego dziecka klasy w przerwie lub przy sprawdzaniu ich prac domowych, wypracowań lub sprawdzianów. Albo będą pokazywać swoich kolegom na pracy zdalnej jaki mają wyjątkowy kubek od podopiecznych.

  Wybierz, personalizuj i podziękuj w ten sposób nauczycielom Twojego dziecka za pracę na koniec roku szkolnego lub w ich święto czyli dzień nauczyciela 14 października.

  Zapraszamy do kontaktu osoby z trójki klasowej czy komitetu rodzicielskiego by skomponować elegancki, świetny upominek dla dyrekcji czy całego grona pedagogicznego.

  Pamiętamy również o pracownikach szkoły, dla nich też znajdziesz coś ładnego.

Jest 80 produktów.

Wyświetlono 1-12 of 80 produkt(ów)

Aktywne filtry