Prezent dla nauczyciela przedszkola

Upominki dla opiekunów, nauczycieli i pracowników żłobków, przedszkoli i nauczycieli w pierwszych klasach szkoły podstawowej.

Ręcznie malowane, kubki i filiżanki to wyjątkowy, trwały sposób na podziękowanie nauczycielowi bądź opiekunowi Twojego dziecka. Czas spędzony w żłobku, przedszkolu a potem w pierwszych klasach szkoły podstawowej to wyjątkowe chwile dla dziecka. A podziękowanie osobie, która pokazuje świat, uczy siadać na nocniku, wyciera buzie, widzi i pomaga dziecku stawiać pierwsze kroki w społeczności małych ludzi staje się czymś oczywistym i prostym odruchem serca. I takie są te prezenty, które tutaj znajdziesz. Malowane z sercem by każdy mógł powiedzieć dziękuje w unikatowy, personalizowany sposób.

Torby, Kubki i inne prezenty z nadrukiem też się świetnie sprawdzą na podziękowanie.

Dla Cioci ze żłobka, Pani z przedszkola czy Pani Pomocy z kuchni lub konserwatora, możesz też wybrać kubek lub torbę na zakupy z nadrukiem, personalizowane e-kartkę do samodzielnego wydruku z życzeniami. Takie prezenty będą przez długie lata cieszyć obdarowanego i pomagać mu na przykład w codziennych zakupach.

Najbardziej wyjątkowym prezentem jaki znajdziesz tutaj dla dyrekcji przedszkola lub dla Pani od całej grupy jest Filiżanka ze spodkiem z portretami dzieci z grupy wraz z imionami i dedykacją.

Portrety dzieci wykonujemy też na kubkach z nadrukiem, gdyż na koniec roku szkolnego lub dzień nauczyciela, chcemy by jak najwięcej opiekunów, mogło być obdarowanych w tak wspaniały sposób.

Aktywne filtry