Prezent według przedmiotu nauczania

Prezent według przedmiotu nauczania - Znajdź idealny upominek dla swojego nauczyciela!

Szukasz wyjątkowego prezentu dla swojego nauczyciela? Nie wiesz, co kupić nauczycielowi języka polskiego, matematyki, biologii, a może informatyki? W tej kategorii znajdziesz idealny prezent dla nauczyciela każdego przedmiotu!

Podzieliliśmy tę kategorię na podkategorie, aby ułatwić Ci szukanie prezentu dla nauczyciela danego przedmiotu. Wybierz spośród:

W każdej podkategorii znajdziesz szeroki wybór prezentów, które z pewnością spodobają się Twojemu nauczycielowi. Oferujemy m.in.:

 • Ręcznie malowane kubki i filiżanki z motywami związanymi z danym przedmiotem
 • Torby z nadrukiem z zabawnymi hasłami lub cytatami dotyczącymi danego przedmiotu
 • Personalizowane e-kartki z życzeniami od serca

Dlaczego warto wybrać prezent z tej kategorii?

 • To wyjątkowy i osobisty prezent, który z pewnością zostanie doceniony.
 • Pokazuje nauczycielowi, że doceniasz jego pracę i zaangażowanie w nauczanie danego przedmiotu.
 • Będzie to pamiątka, do której nauczyciel będzie mógł wracać z uśmiechem na twarzy.

Zamów już dziś prezent dla swojego nauczyciela!

Dodatkowe informacje:

 • Wszystkie produkty w tej kategorii są wykonane z wysokiej jakości materiałów.
 • Nadruki wykonane są trwałą techniką, która gwarantuje wysoką jakość.
 • Oferujemy szybką i bezpieczną dostawę.
 • Gwarantujemy satysfakcję klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pamiętaj! Prezent dla nauczyciela to nie tylko sposób na okazanie wdzięczności za jego pracę, ale również okazja do tego, aby pokazać mu swoją kreatywność i poczucie humoru. Wybierz prezent, który jest spersonalizowany i odzwierciedla Twoje zainteresowania.

#prezent #nauczyciel #szkoła #przedmiot #językpolski #językobece #matematyka #chemia #biologia #geografia #informatyka #historia #fizyka #inneprzedmioty #koniecrokuszkolnego

Podkategorie

 • Prezent dla...

  Upominki dla nauczycieli języka polskiego

  Koniec roku szkolnego, Dzień Edukacji Narodowej, Dzień Kobiet – to jedne z wielu okazji, aby podarować coś swojemu nauczycielowi. Wystarczy drobny upominek, by podziękować za włożony trud w edukację i wyrazić uznanie za codzienną ciężką pracę. W zależności od nauczanego przedmiotu prezent będzie się nieco różnił. Co podarować nauczycielowi języka polskiego?

  Ręcznie malowane kubki dla nauczycieli języka polskiego

  Każdemu nauczycielowi przyda się kubek do kawy i herbaty. Kilka godzin głośnego mówienia wymaga systematycznego nawilżania gardła. W naszej ofercie znajdziesz unikalne, spersonalizowane kubki z ręcznie malowanymi grafikami. Dla nauczyciela języka polskiego idealny będzie kubek z literackim cytatem albo namalowaną książką czy piórem. Belfrowi z pewnością zrobi się też bardzo miło, gdy na kubku znajdzie się napis “Najlepszy nauczyciel języka polskiego”. Wybór jest u nas bardzo duży i z pewnością wybierzesz odpowiedni kubek dla swojego polonisty.

   

 • Prezent dla...

  Kubki z napisami w językach obcych

  W szkołach coraz większy nacisk kładzie się na naukę języków obcych. Nie każdy ma smykałkę do szybkiego zapamiętywania nowych słówek i wyrażeń. Zadaniem nauczyciela jest uczenie w przyjemny sposób, połączony z zabawą i miłą atmosferą. Za wysiłek włożony w nauczanie obcego języka należą się podziękowania i miły, symboliczny upominek.

  Kubki dla nauczycieli języków obcych

  Z pewnością każdy nauczyciel ucieszy się z kolorowego kubka do kawy lub herbaty. Warto, aby był on związany z nauczanym przedmiotem. W przypadku nauczycieli języków obcych doskonałym rozwiązaniem jest umieszczenie na kubku odniesień do kultury danego kraju, symboli z nim związanych, czy też cytatów w konkretnym języku obcym. Przykładowo, nauczyciel języka francuskiego bez wątpienia będzie zachwycony, gdy otrzyma kubek z ręcznie malowaną Wieżą Eiffla, a nauczyciel języka angielskiego ucieszy się z kubka z czerwonym piętrowym autobusem. Doskonałym rozwiązaniem jest też umieszczenie fragmentu ulubionej piosenki lub wiersza. Dzięki temu nauczyciel poczuje się wyjątkowo i zauważy, że uczniowie uważnie go słuchają.

 • Prezent dla Matematyka

  Matematyka jako motyw przewodni gadżetów

  Mówi się, że matematyka to królowa nauk, ale wiele osób wolałoby, aby takiego przedmiotu w ogóle nie było w szkołach. Matematyka potrafi przysporzyć sporo problemów, lecz tak naprawdę bardzo dużo w tym przypadku zależy od nauczyciela. Nie jest łatwo skutecznie uczyć matematyki, toteż za wiedzę, cierpliwość i wyrozumiałość warto podziękować.

  Pamiątkowe kubki dla nauczyciela matematyki

  Doskonałym prezentem na zakończenie roku szkolnego, urodziny, czy też 14 października dla nauczyciela matematyki może być specjalnie personalizowany duży kubek. Można umieścić na nim popularny wzór matematyczny, kolorowe cyfry lub symbole, np. pierwiastka. Miłą niespodzianką będzie także dedykacja w stylu “Dla Najlepszego Nauczyciela Matematyki”. Alternatywą jest ciekawy cytat związany z tym przedmiotem. Ręcznie malowane kubki to praktyczny, a zarazem gustowny upominek, który z pewnością każdego dnia będzie przypominał nauczycielowi o darczyńcach. Do prezentu można dołączyć paczkę ulubionej kawy lub herbaty.

 • Prezent dla Chemika

  Niezapomniane upominki dla nauczycieli chemii – postaw na oryginalność

  Chemia nie należy do ulubionych przedmiotów szkolnych i wielu uczniów z pewnością w ogóle nie chciałoby się jej uczyć. Nauczyciele chemii mają zatem trudne zadanie – muszą przekonać młodych ludzi, że ta dziedzina nauki jest w istocie ciekawa i warta poznania. Należy więc docenić ich starania i uhonorować je drobnym upominkiem. W tej roli doskonale sprawdzi się dedykowany kubek, który prezentujemy w tej kategorii.

  Ręcznie zdobione kubki – dopasowane prezenty dla nauczycieli chemii

  Uczniowie wręczają nauczycielom upominki z wielu okazji. Dzień Nauczyciela, urodziny lub koniec roku szkolnego to tylko kilka szczególnych okoliczności, które warto uroczyście celebrować. Ręcznie malowane kubki z chemicznym motywem sprawdzą się jako podarunek na każdą okazję. Dzięki możliwości personalizacji i wpisania indywidualnych życzeń kubek będzie w pełni dopasowany do nauczyciela chemii, któremu chcesz go podarować. Postaw na sprawdzone rozwiązanie, które z pewnością wzruszy każdego pedagoga.

 • Prezent dla Biologa

  Prezent dla Biologa - Podziękuj za zaszczepienie pasji do natury!

  Szukasz idealnego prezentu dla nauczyciela biologii, który zaszczepił w Tobie pasję do natury? W tej kategorii znajdziesz wyjątkowe upominki, które z pewnością zachwycą każdego miłośnika biologii!

  Oferujemy m.in.:

  • Ręcznie malowane kubki i filiżanki z motywami roślin, zwierząt lub mikroorganizmów
  • Torby z nadrukiem z zabawnymi hasłami związanymi z biologią
  • Personalizowane e-kartki z życzeniami od serca

  Dlaczego warto wybrać prezent z tej kategorii?

  • To wyjątkowy i osobisty prezent, który pokaże Twojemu nauczycielowi, jak bardzo doceniasz jego pracę i zaangażowanie.
  • Będzie to pamiątka, do której nauczyciel będzie mógł wracać z uśmiechem na twarzy, wspominając piękno świata przyrody.
  • Sprawisz mu prezent, który będzie mu służył przez lata.

  Zamów już dziś prezent dla swojego nauczyciela biologii!

  Dodatkowe informacje:

  • Wszystkie produkty w tej kategorii są wykonane z wysokiej jakości materiałów.
  • Nadruki wykonane są trwałą techniką, która gwarantuje wysoką jakość.
  • Oferujemy szybką i bezpieczną dostawę.
  • Gwarantujemy satysfakcję klienta.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Pamiętaj! Prezent dla nauczyciela to nie tylko sposób na okazanie wdzięczności za jego pracę, ale również okazja do tego, aby pokazać mu swoją kreatywność i poczucie humoru. Wybierz prezent, który jest spersonalizowany i odzwierciedla Twoje zainteresowanie światem przyrody.

  #prezent #nauczyciel #biologia #przyroda #rośliny #zwierzęta #mikroskopowyświat #koniecrokuszkolnego

 • Prezent dla Geografa

  Doceń ulubionego nauczyciela geografii – podaruj mu upominek

  Geografia jest jednym z ciekawszych, szkolnych przedmiotów. Nie da się ukryć, że rozbudza wyobraźnię i poszerza horyzonty. Nic więc dziwnego, że większość młodych ludzi tak ją uwielbia. Z reguły nauczyciele geografii to pasjonaci – zajęcia z nimi są potężną dawką wiedzy dla każdego ucznia. Warto więc podziękować im za dzielenie się ciekawostkami – wykorzystaj do tego niezobowiązujący prezent i podaruj uroczy kubek ze specjalną dedykacją, który znajdziesz w naszej ofercie.

  Prezent dla nauczyciela geografii na każdą okazję

  Udany prezent łączy w sobie oryginalność i funkcjonalność, przy czym nie traci na walorach wizualnych. Wszystkie te wymagania spełniają kubki, które polecamy w tej kategorii. Dopracowane, ręcznie malowane grafiki na wysokiej jakości porcelanie to doskonały pomysł na niezobowiązujący, ale też nietuzinkowy prezent dla ulubionego pedagoga. Świetnie sprawdzi się on jako podarunek wręczony na koniec roku szkolnego lub z okazji Dnia Nauczyciela. Gwarantujemy, że nauczyciel geografii będzie zachwycony!

 • Prezent dla Informatyka

  Zabawne gadżety dla informatyka

  Jednym z najbardziej praktycznych i przyszłościowych przedmiotów nauczanych w szkole jest informatyka. Dziedzina ta rozwija się w bardzo szybkim tempie, toteż nauczyciele informatyki mają niełatwe zadanie. Jest to szczególnie trudne w przypadku uczniów, którzy mają ograniczony dostęp do komputerów w domu. Za pracę włożoną w nauczanie informatyki warto podziękować swojemu nauczycielowi. Drobny upominek może być piękną i praktyczną pamiątką oraz doskonałym wyrazem wdzięczności.

  Wyjątkowe kubki dla nauczyciela informatyki

  Bez wątpienia każdemu nauczycielowi informatyki przyda się pojemny i wytrzymały kubek do kawy lub herbaty. Warto, aby nawiązywał on do nauczanego przedmiotu. Świetnie prezentują się ręcznie malowane kubki z wizerunkiem klawiszy, internetu, monitora itp. Na kubku można także umieścić dedykację, np. “Dla Najlepszego Nauczyciela Informatyki” lub zabawne hasło, chociażby “Pan Jarek nie odpoczywa – On się resetuje”. Wszystko zależy oczywiście od poczucia humoru Twojego nauczyciela.

 • Prezent dla Historyka

  Prezenty dla nauczycieli historii – zawsze trafione!

  Do nauczania historii w szkole niezbędna jest pasja, ale też doskonała pamięć. Choć nie zawsze jest to lubiany wśród uczniów przedmiot, należy docenić zaangażowanie pedagogów w prowadzenie ciekawych zajęć. Podarowanie drobnego upominku jest więc zawsze w dobrym tonie! W kalendarzu szkolnym widnieje wiele okazji, które warto celebrować. Spraw, by Twój nauczyciel historii się uśmiechnął i podaruj mu prezent z tej kategorii.

  Praktyczne kubki dla nauczyciela historii

  Szukasz prezentu dla swojego ulubionego nauczyciela historii? Postaw na funkcjonalny gadżet, z którego obdarowany pedagog będzie mógł regularnie korzystać. Doskonałym upominkiem okazuje się dedykowany kubek, który znajdziesz w tej kategorii. Ręcznie malowany, wykonany z porcelany, z możliwością wpisania na nim własnej dedykacji na pewno zmiękczy serce nawet najbardziej wymagającego historyka w szkole. Nauczyciel historii z pewnością doceni staranne wykonanie, a kubek zagości na jego szkolnym biurku na stałe.

 • Prezent dla Fizyka

  Prezent dla nauczyciela fizyki.

  Fizyka to przedmiot przyrodniczy zajmujący się badaniem najbardziej fundamentalnych praw rządzących światem. Znane jest powiedzenie "Fizyki nie da się oszukać". Coś w tym jest. Dlatego nauczyciele fizyki to ludzie z niesamowitą pasją, bardzo szeroką wiedzą i często dużym entuzjazmem. Warto zatem docenić ich pracę ładnym upominkiem z okazji dnia nauczyciela lub na zakończenie edukacji.

  Dlaczego kubek lub torba to fajny pomysł na prezent dla fizyka?

  Fizycy to często umysły ścisłe, lubią praktyczne rozwiania. Kubek czy torba, będzie fajnym upominkiem, gdyż można z niego korzystać codziennie. Jednocześnie są to osoby, które dostrzegają porządek świata i potrafią docenić ładną kompozycję, dlatego nasze wzory, zaprojektowane przez grafika z artystycznym wykształceniem z pewnością przypadną obdarowanemu do gustu i będą to jego ulubione rzeczy codziennego użytku. Kompozycje bazują na zasadach złotego środka, wywodzących się z praw natury. Dlatego są mile dla oka, a ścisły umysł tym bardziej je doceni.

  Prezenty nie tylko na Dzień Nauczyciela.

  Znajdziesz tu rzeczy na każdą okazję. Dzień nauczyciela i zakończenie roku szkolnego to najpopularniejsze z nich. Te prezenty możesz jednak podarować z okazji urodzin, imienin, na Mikołajki, albo na odejście z pracy. Dzięki możliwości personalizacji Twój nauczyciel będzie wiedział, że jest to upominek zrobiony specjalnie z myślą o nim.

 • Prezenty dla...

  Prezenty dla nauczyciela pozostałych przedmiotów kształcenia - Znajdź idealny upominek!

  Szukasz wyjątkowego prezentu dla nauczyciela, który uczy przedmiotów nieujętych w innych podkategoriach? W tym miejscu znajdziesz szeroki wybór prezentów, które z pewnością spodobają się każdemu nauczycielowi!

  Oferujemy m.in.:

  • Ręcznie malowane kubki i filiżanki z motywami uniwersalnymi, np. z motywem szkoły, jabłka lub książki
  • Torby z nadrukiem z zabawnymi hasłami lub cytatami dotyczącymi nauczania
  • Personalizowane e-kartki z życzeniami od serca

  Dlaczego warto wybrać prezent z tej kategorii?

  • To wyjątkowy i osobisty prezent, który z pewnością zostanie doceniony.
  • Pokazuje nauczycielowi, że doceniasz jego pracę i zaangażowanie w nauczanie.
  • Będzie to pamiątka, do której nauczyciel będzie mógł wracać z uśmiechem na twarzy.

  Zamów już dziś prezent dla swojego nauczyciela!

  Dodatkowe informacje:

  • Wszystkie produkty w tej kategorii są wykonane z wysokiej jakości materiałów.
  • Nadruki wykonane są trwałą techniką, która gwarantuje wysoką jakość.
  • Oferujemy szybką i bezpieczną dostawę.
  • Gwarantujemy satysfakcję klienta.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Pamiętaj! Prezent dla nauczyciela to nie tylko sposób na okazanie wdzięczności za jego pracę, ale również okazja do tego, aby pokazać mu swoją kreatywność i poczucie humoru. Wybierz prezent, który jest spersonalizowany i odzwierciedla Twoje zainteresowania.

  #prezent #nauczyciel #szkoła #przedmiot #pomysł #wyjątkowy #koniecrokuszkolnego

Aktywne filtry