Prezent na Święta

Prezent na Święta Bożego Narodzenia

Dla każdego oznacza to co innego, jedni nie mogą się doczekać Świąt rodzinnych inni wręcz przeciwnie wolą zaszyć się gdzieś z dala od wszystkich... Ważne jest byśmy wszyscy spędzali te święta jak tylko sobie to wymarzymy... 

Czy przykryci naszym ulubionym kocem z filiżanką gorącej czekolady, czy zasiądziemy w miłym gronie trzymając w dłoniach ulubioną kawę lub przy gorącej herbacie z imbirem rozgrzewającej nas po mroźnym spacerze... uroczym akcentem może być taki właśnie świąteczny kubek. Duży by ulubiony napój nie skończył się zbyt szybko,  lub mniejszy jeżeli lubimy cieszyć się jego intensywnością.

Nasze kubeczki mogą być nie tylko miłym świątecznym akcentem, ale także dobrym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego. Możliwość dopisania dedykacji sprawi, że będzie on wyjątkowy i niepowtarzalny.

Starannie wykonane, od serca, każdy traktowany tak jakbyśmy robili je dla naszych najbliższych, z myślą o emocjach, jakie mogą nieść, może akurat tu znajdziesz coś dla siebie...

Podkategorie

 • Kubek na święta

  Kubek świąteczny na prezent na Boże Narodzenie.

  Kubki na święta są częścią budowania nastroju w okresie Bożego Narodzenia. Świąteczne motywy podkreślą klimat i będą dodatkową dekoracją. Są też dobrym pomysłem na świąteczny prezent.
  Wyobraź sobie, że mija gwar Wigilii, przychodzi wyciszenie, zasiadacie wygodnie na kanapie. W tle miga światło choinki, na stole zapalone świece i aromat sernika. Czas na relaks i ulubioną herbatę lub pyszną aromatyczną czekoladę w świątecznym kubku. Czas na odpoczynek i świętowanie.

  Kubek na święta z imieniem.

  Możesz wybrać kubek na święta z imieniem i stworzyć personalizowany prezent, z którego ucieszą się bliscy i znajomi.

  Kubek świąteczny dla firm.

  Świąteczny kubek, to też świetny pomysł na prezent dla współpracowników, klientów i kolegów z pracy. Możesz dołożyć herbatę i stworzyć świąteczny kosz upominkowy.

 • Świąteczne kosze...

  Świąteczne kosze prezentowe dla bliskich.

  W tej kategorii znajdziesz kosze, drewniane skrzynki, ozdobne kartonowe pudełka, w których umieszczone zostały starannie dobrane zestawy. Kubki, pachnące herbaty, aromatyczne kawy i przepyszne słodycze. Zestawy z delikatnym rafaello, czy wybornym ferro trafią w gust obdarowanych osób.

  Świąteczne kosze prezentowe dla firm.

  Zestawy upominkowe, pozwolą docenić współpracowników i kontrahentów. Słodkości, czekolady, kawa i herbata, w połączeniu z kubkiem z logo, lub kubkiem z imieniem, będzie miłym upominkiem świątecznym dla pracowników i klientów.

 • Świece Świąteczne

Aktywne filtry