Filiżanka prezent dla żony
search
  • Filiżanka prezent dla żony
  • Filiżanka prezent 30o ml dla żony
  • Filiżanka dla żony w prezencie na walentynki
  • Filiżanka w prezentcie dla żony od męża na walentynki

Filiżanka dla żony. Prezent na rocznicę, walentynki, urodziny, święta.

79,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Porcelanowa ręcznie malowana filiżanka najlepszej żony na świecie.

Pomysł na prezent dla żony na rocznicę, walentynki, urodziny, czy święta.

Twoja żona jest najlepsza na świecie i chcesz jej podziękować, za to, że jest. Szukasz pomysłu, by w nietypowy sposób wyrazić uczucia. Jeśli dodatkowo Twoja ukochana lubi pić z filiżanki, to będzie idealne rozwiązanie na prezent.

Starannie ręcznie malowana porcelana, wykonana specjalnie dla Twojej żony ręką artystki, sprawi przyjemność obdarowanej.

Twoja żona poczuje się doceniona, gdyż nie jest to zwykły kubek, a prezent od serca, wykonany w niepowtarzalny sposób i w ograniczonej ilości. Nie znajdzie takiej w zwykłym sklepie. Będzie się mogła pochwalić tym prezentem przyjaciółkom i cieszyć nim każdego dnia przy ulubionej kawie czy herbacie.

duża filizankapodstawkaporcelana do zmywarki

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+6,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.
  • Filiżanka o pojemności 300 ml z napisem "Najlepsza Żona na świecie"
  • Talerzyk 16 cm z napisem "Dziękuję Ci, że jesteś"

Filiżanka dla żony od męża na rocznicę, walentynki urodziny.

Sposób na idealną rocznicę ślubu.

Wyobraź sobie, że jest już dzień waszej rocznicy. Załatwiłeś opiekę dla dzieci, kupiłeś bilety do kina, zarezerwowałeś stolik na kolację w ulubionej restauracji, żony. Jest miło i cudownie. Ale to nie koniec.

Po powiecie do domu, robisz to, czego, żona się nie spodziewa. Parzysz jej ulubioną herbatę w tej ślicznej filiżance z napisem „Najlepsza Żona na świecie”. Relaksujący aromat unosi się w domu. Przynosisz jej kiedy odpoczywa już na wygodniej sofie i stawiając przed nią proponujesz delikatny masaż. Kiedy żona bierze do ręki kubek, by napić się herbaty, czyta kolejne wyznanie: "Dziękuję Ci, że jesteś". Jest szczęśliwa.Ty jesteś bohaterem.

To będzie wisienka na torcie, waszej najlepszej rocznicy ślubu. Żona poczuje się wyjątkowa, zrelaksowana, rozpieszczona, zaopiekowana i wszystkim koleżankom pochwali się jakiego ma wspaniałego męża. To będzie wieczór warty wspomnień. Filiżanka, będzie jej przypominać o tym cudownym wieczorze spędzonym razem.

Imienna filiżanka, personalizowany prezent dla żony.

Możliwe dopisanie imienia twojej żony, aby prezent był jeszcze bardziej unikatowy, a twoja, żona będzie wiedziała, że filiżanka powstała specjalnie dla niej.

Możliwe też dopisanie twojej własnej dedykacji z drugiej strony. Może to być coś wyjątkowego, co jest tylko Wasze, albo wyznanie: "Kocham Cię". Możesz sam dopasować co spodoba się Twojej żonie.

Filiżanka dla żony w zestawie z herbatą.

Do prezentu, możesz dołożyć herbatę. Wybierz spośród 7 wyselekcjonowanych przez specjalistów z herbaciarni smaków. Herbata spakowana jest w opakowanie, na którym dodatkowo dołączamy wyjątkową dedykację.

548
3 Przedmioty

Opis

Pojemność
300 ml
Technika wykonania
Ręcznie malowane
Materiał
Polska Porcelana
Rodzaj
Filiżanka

Zobacz także

Autorska grafika:
Typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim i ręcznie powielana (nie drukowane) na każdym kubku. Jest to napis i grafika wykonana odręcznie, malowana pędzlem.

Metoda wykonania:

Filiżanka i spodek malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny.

Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Spełnia wymogi sanepidu.

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 

Instrukcja mycia:
Nadają się do zmywania w zmywarce. Porcelanę należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami, należy również unikać bardzo intensywnych programów zmywania.

Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Delikatne mycie ręczne wydłuża żywotność wzoru.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

Kolory:
Filiżanka i spodek są  jest białe, a napis czarny z czerwonymi sercami, kolory mogą się minimalnie różnić w zależności od ustawień monitora.