Filiżanka prezent dla żony. Na rocznicę, na walentynki na urodziny.
search
  • Filiżanka prezent dla żony. Na rocznicę, na walentynki na urodziny.
  • Prezent dla żony
  • Filiżanka ze spodkiem prezent dla żony
  • Podziękowanie dla żony.
  • Prezent dla żony na rocznicę
  • Prezent na rocznicę ślubu
  • Prezent na porcelanową rocznicę

Filiżanka prezent podziękowanie dla żony na rocznicę, walentynki, urodziny.

99,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Filiżanka porcelanowa 280ml z talerzykiem 17cm

Starannie ręcznie malowane.

Piękna filiżanka dla żony ze wzruszającym napisem.
Każda żona doceni taki upominek.

Można zmywać w zmywarce.

Możemy dopasować napis na spodku i filiżance, na przykład zmienić słowo żona na dziewczyna,
a także możemy dopisać dedykację z drugiej strony.

Jeśli nie wybierzesz żadnego dopasowania dostaniesz filiżankę jak na zdjęciach z napisem:
"Najlepsza żona na świecie. Dziękuję Ci, że jesteś" na przodzie, "Kocham Cię ♥" na środku spodka i pustą z tyłu.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+6,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Filiżanka dla żony od męża na rocznicę, walentynki urodziny.

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 280 ml i kobiecym smukłym kształcie, z napisem "Najlepsza żona na świecie. Dziękuję Ci, że jesteś" ozdobiona motywem ".

Autorska grafika:
Typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim i ręcznie powielana (nie drukowane) na każdym kubku. Jest to napis i grafika wykonana odręcznie, malowana pędzlem.

Możliwość personalizacji:
Kubeczek z przyjemnością spersonalizujemy dla Twojej Żony, dziewczyny bez dodatkowych opłat  napisz nam o tym w komentarzu do zamówienia (3 krok - wybór sposobu dostawy) lub w okienku dopasowania - koniecznie zapisz, treść dopasowania powinieneś otrzymać w mailu potwierdzającym zamówienie.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami, należy również unikać bardzo intensywnych programów zmywania. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

Kolory:
Kubek jest biały, a napis czarny z czerwonymi sercami, kolory mogą się minimalnie różnić w zależności od ustawień monitora.

5 Przedmioty

Zobacz także