Kubek, walentynki, dla niej, dla niego, Najbardziej lubię kawę z tobą
search
  • Kubek, walentynki, dla niej, dla niego, Najbardziej lubię kawę z tobą
  • kubek na walentynki
  • kubek z dedykacją

Kubek "Najbardziej lubię kawę z tobą" Walentynki.

69,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Zabawny kubek dla kochanej osoby lub przyjaciela.

Ręcznie malowany kubek porcelanowy na kawę z ukochaną na prezent na walentynki.

Ręcznie malowany z fajnym napisem wymyślonym przez nas:
"Najbardziej lubię kawę ... z tobą" i motywem serduszka
typografia napisu również została zaprojektowana i ręcznie wykonana w naszej pracowni.

Miłe wyznanie, które codziennie wprowadzi dawkę pozytywnych emocji.

Kubeczek można zmywać w zmywarce.

Prezent spakowany pudełko.

Możemy dopasować napis i na kubku, lub dodać dedykację z drugiej strony.
(Przykładowe dedykacje na zdjęciach.)

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+5,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Wyjątkowy Kubek na Walentynki - Idealny Prezent Dla Męża

Odkryj niepowtarzalny kubek, który stanie się nie tylko praktycznym prezentem na Walentynki, ale także wyjątkowym akcentem w Waszym codziennym życiu. Z napisem "Najbardziej lubię kawę... z Tobą" oraz serduszkiem, ten kubek to idealny sposób na wyrażenie miłości dla Twojego męża czy partnera.

Romantyczne Chwile Przy Kawie

Zdobiony delikatnym serduszkiem, kubek emanuje romantyzmem i uczuciem. Każdy łyk kawy stanie się magicznym momentem, przypominając o wspólnym szczęściu i miłości, którą dzielicie.

Prezent, Który Wartość Ma W Codziennym Życiu

Ten kubek to nie tylko symbol miłości, ale także praktyczny element codziennego życia. Każda kawa będzie teraz wyjątkowym doświadczeniem, a Twój mąż czy partner z pewnością doceni gest i wartość tego prezentu.

Symbol Waszej Silnej Relacji

Daj wyraz swoim uczuciom poprzez ten kubek, który stanie się symbolem Waszej silnej relacji. Niech każda kawa przypomina o wspólnych marzeniach i związku, który trwa przez lata.

Zamów Teraz, by Uczynić Walentynki Niezapomnianymi

Niech ten kubek będzie wyjątkowym prezentem na Walentynki, który dopełni Waszą miłość. Zamów teraz, by uczynić te święta jeszcze bardziej niezapomnianymi i pełnymi romantycznych chwil. 🌹💑💕

Kubek z fajnym napisem. Walentynka. Of Course Colours

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie. Z napisem: ""Najbardziej lubię kawę z tobą" może też być doskonałym  prezentem dla niej: dziewczyny, żony, partnerki.

Autorska grafika:
Typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim i ręcznie powielana (nie drukowane) na każdym kubku. Jest to napis i grafika wykonana odręcznie, malowana pędzlem.

Możliwość personalizacji:
Kubeczek z przyjemnością spersonalizujemy bez dodatkowych opłat  napisz nam o tym w komentarzu  (3 krok - wybór sposobu dostawy) do zamówienia lub w polu dopasowania. Koniecznie zapisz dopasowanie. Treść dopasowania powinna się znaleźć w mailu potwierdzającym zamówienie.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami, należy też unikać bardzo intensywnych programów zmywania.
Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

Kolory:
Kubek jest biały, a napis czarny z czerwonymi elementami, kolory mogą się minimalnie różnić w zależności od ustawień monitora.

3 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram

Zobacz także