kubek z portretami dzieci i napisem trzeba mieć wielkie serce by kształcić małych ludzi
search
  • kubek z nadrukiem. Prezent dla nauczyciela na koniec roku szkolnego.
  • kubek z portretami dzieci i napisem trzeba mieć wielkie serce by kształcić małych ludzi
  • kubek z portretami dzieci i napisem trzeba mieć wielkie serce by kształcić małych ludzi
  • kubek z portretami i imionami dzieci
  • dzieci na kubku dla nauczyciela
  • kubek z dziećmi dla nauczyciela
  • kubek z portretami dzieci i napisem trzeba mieć wielkie serce by kształcić małych ludzi
  • portrety dzieci of course colours

Kubek dla nauczyciela z personalizowanymi portretami i imionami dzieci. Trzeba mieć wielkie serce.

89,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

  

Kubek ceramiczny, śnieżnobiały. Dzięki dodatkowej utwardzonej powłoce odporny na mycie w zmywarce o trwałych kolorach. Najlepsza jakość. 

Z napisem "Trzeba mieć wielkie serce, by kształcić małych ludzi ♥"

oraz z portretami i imionami dzieci.

Portrety dopasowane do prawdziwego wyglądu dzieci.

Na kubku mieści się 25 portretów dzieci. 

Produkt wykonany na indywidualne zamówienie i nie podlega prawu odstąpienia od umowy (szczegóły w regulaminie)

Możliwe wykonanie na kubku z kolorowym uchem lub wnętrzem - napisz lub zadzwoń by zapytać o szczegóły i dostępność kolorów.

--------

W polu personalizacja wpisz imiona dzieci z wybranym numerkiem i uwagami.
Przykładowo:
Ania 2, Mikołaj 20 (włosy blond), Zuzia 28, Filip 7(okulary), Hanna 15 (żółta sukienka)  itd...

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek ceramiczny, śnieżnobiały, z napisem "Trzeba mieć wielkie serce by kształcić małych ludzi ♥" Idealny, jako podziękowanie na zakończenie Przedszkola, Roku szkolnego, Dzień Nauczyciela 14 października lub na każdą inna okazję.

Taki prezent będzie piękną pamiątką od całej grupy lub klasy. Portrety dzieci z zachowaniem indywidualnych cech spawają, że każdy kubek jest niepowtarzalny, ja Obdarowana osoba pijąc z niego przypomni sobie te szczęśliwe buźki. Kubki są przystosowane do użytku codziennego, a jednocześnie bardzo trwałe. Ten prezent będzie pamiątką na długie lata, za każdym razem gdy Ciocia, Pani, czy Wychowawczyni sięgnie po ulubioną kawę lub herbatę.

-----------------------PORTRETY DZIECI -------------------------

- Postaci dzieci są personalizowane. Możesz wybrać spośród 40 proponowanych charakterów, dopasować kolor włosów, stroju, dodać okulary.

 - Postaci dzieci podane są na ostatnim zdjęciu, oraz na grafice poniżej:

W komentarzu do zamówienia przy wyborze opcji dostawy lub w odpowiedzi na maila potwierdzającego zakup  podaj imiona dzieci i inne uwagi:

Przykładowo:
Ania 2, Mikołaj 20 (włosy blond), Zuzia 28, Filip 7 (dodać okulary) itd...

-----------------------TEKST NA KUBKU -------------------------

- Możliwa zmiana tekstu: "Trzeba mieć wielkie serce, by kształcić małych ludzi" na inny o podobnej długości.

- Możesz wybrać któryś z naszych wzorów, podać swoją dedykację, albo zrezygnować z napisu na poczet dodatkowych dzieci.

- Obszar naniesienia wzoru na kubku jest ograniczony, dlatego, jeśli masz jakiś własny pomysł zadzwoń, lub napisz i zapytaj, czy jest możliwe wykonanie.

- Przestrzeń przy uchu nie jest możliwa do wykorzystania przy naniesieniu wzoru.

---------------------------------------------------------------------

Autentyczne zdjęcia kubków. 

W ofercie prezentujemy autentycznie wykonany kubek, dzięki czemu masz obraz jak wyglądają kolory po wydruku/ Twój kubek będzie wyglądał jak w ofercie.

---------------------------------------------------------------------

Autorska grafika:
Wszystkie grafiki dzieci i typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim. Każda postać zaprojektowana jest przez grafika z plastycznym wykształceniem, specjalnie dla tego projektu. Nie są to gotowce co czyni nasze kubeczki unikatowymi. Wzór sublimowany jest na każdym egzemplarzu kubka osobno. Podlega kontroli jakości. 
Wszelkie autorskie prawa majątkowe do grafik, typografii i projektów wykonywanych na wszystkich naszych produktach przysługują Of Course Colours, ich wykorzystanie może nastąpić tylko i wyłącznie za naszą zgodą Nie wyrażamy zgody na kopiowanie wzorów i zdjęć.

Historia tego wzoru:

Pierwszy z tych wzorów powstał na filiżance porcelanowej w wersji ręcznie malowanej. Pomyśleliśmy o stworzeniu takiego prezentu, który będzie miał bardzo indywidualny charakter i odda autentyczny wygląd dzieci, od których ma być prezentem. Tak by osoba obdarowana, mogła sobie przypomnieć nie tylko imiona, ale także wygląd swoich podopiecznych. Prezent ten sprawia dużo radości zarówno rodzicom i dzieciom, na etapie wybierania wzoru, jak i nauczycielowi w momencie wręczania. Ręcznie malowane filiżanki niestety są możliwe do wykonania w ograniczonej ilości, a ich czas realizacji może być dłuższy, dlatego postanowiliśmy wprowadzić propozycję portretów dzieci z imionami, w bardziej dostępnej wersji sublimowanej na kubku.

Wszystkie dzieci zostały najpierw ręcznie zaprojektowane, następnie przygotowane w formie grafiki, tak by stylizacja nawiązywała do naszych ręcznie malowanych filiżanek.

---------------------------------------------------------------------

O kubkach:

Nasze kubki, to najwyższej jakości ceramika, pokryta dodatkową powłoką zapewniająca odporność na mycie w zmywarce. Specjalna powłoka zapewnia trwałe pełne kolorów i szczegółów wzory.

Kubki ceramiczne przeznaczone do sublimacji mogą posiadać mikro niedociągnięcia w powłoce charakterystyczne dla procesu ich wytwarzania. Nie wpływają one na użytkowanie i jakość produktu i nie są podstawą do reklamacji. Aby zminimalizować występowanie drobnych niedociągnięć, używamy nieco droższych, ale bardziej selekcjonowanych kubków. Dzięki temu, takie niedociągnięcia zdarzają się bardzo sporadycznie lub są niezauważalne.

UWAGA KOLORY: Należy uwzględnić możliwość minimalnej różnicy w kolorystyce spowodowanej indywidualnymi ustawieniami i jakością monitora.

---------------------------------------------------------------------

Metoda wykonania:

Kubki wykonane techniką sublimacji. Barwniki sublimacyjne produkowane na bazie wody są całkowicie nieszkodliwe dla środowiska i bezpieczne dla ludzi. Każdy kubek nanoszony jest osobno. Przechodzi kontrolę jakości wzoru. Wzór transferowany jest pośrednio, utrwalany termicznie, jednak dzięki tej technice każdy kubek będzie wyglądał tak samo jak na zdjęciach.

---------------------------------------------------------------------

Użytkowanie:

Kubki nadają się do kontaktu z napojami gorącymi i zimnymi.

Nadają się do zmywania w zmywarce.

Można używać i cieszyć się nimi codziennie :)

6 Przedmioty

Opis

Technika wykonania
Rzemiosło - Sublimacja - Termo transfer
Materiał
Ceramika

Zobacz także