Kubek przyjaciela, przyjaciółki za granicą. Ceramiczny. Rożne fasony.
search
  • Kubek przyjaciela, przyjaciółki za granicą. Ceramiczny. Rożne fasony.

Kubek przyjaciela, przyjaciółki za granicą. Ceramiczny. Rożne fasony.

39,99 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 7-14 dni

Kubek na prezent dla przyjaciółki.

Szukasz prezentu, dla kochanej przyjaciółki. Los rozdzielił was, ale wasze serca zawsze są blisko. Możecie nie widzieć się długo, a kiedy się spotkacie to jest jakbyście się nie rozstawały, to właśnie warto docenić w prawdziwej przyjaźni, która przetrwa każdą odległość.

Spraw jej przyjemność, pokaż, że doceniasz waszą przyjaźń i zostań zapamiętana na każdy dzień. Podaruj przyjaciółce od serca piękną pamiątkę, która codziennie przypomni jej o tym, że mimo dzielących was kilometrów, ważne jest to co was łączy.

kubek dla przyjaciolki do zmywarkikubek na kawę

Pojemność i fason: Kubek ceramiczny latte 300 ml
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Personalizacja.

(+5,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Pomysł na prezent dla przyjaciół mieszkających, z dala od siebie, którym chcemy powiedzieć, że zawsze są w naszym sercu. Podziękowanie dla przyjaciela lub przyjaciółki. Fajny pomysł na prezent dla przyjaciółki mieszkającej za granicą, albo w innym mieście.

----------------------- DEDYKACJA -------------------------

- Możliwe dopisanie dedykacji z drugiej strony kubka. Tak by był on jeszcze bardziej wyjątkowy. Kiedy chcesz przekazać jej jeszcze parę ciepłych słów od siebie.

Dodając dedykację do kubka, jest to produkt wykonany na indywidualne zamówienie i nie podlega prawu odstąpienia od umowy (szczegóły w REGULAMINIE)
Jeśli zamawiasz kubek standardowy (bez zmian) obowiązuje 14 dniowy okres odstąpienia od umowy.

---------------------------------------------------------------------

Autorska grafika:
Grafika i typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim. Wzór sublimowany jest na każdym kubku. 
Wszelkie autorskie prawa majątkowe do grafik, typografii i projektów wykonywanych na wszystkich naszych produktach przysługują Of Course Colours, ich wykorzystanie może nastąpić tylko i wyłącznie za naszą zgodą Nie wyrażamy zgody na kopiowanie zdjęć i wzorów.

Historia tego wzoru:

Ten  wzór powstał pierwotnie jako ręcznie malowany, treść ułożona na bazie naszych doświadczeń i przyjaźni, jako prezent dla naszych przyjaciół za granicą oraz tych, z którymi mimo odległości udało się zachować bliskość. Są to takie przyjaźnie, że można się nie widzieć, długo, a po spotkaniu czuje się jakby się widziało wczoraj, lub takie, które mimo dystansu, zachowały niezwykłą ciągłość. Jeśli masz taką przyjaciółkę lub przyjaciela to ten kubek jest idealnym upominkiem dla niego. Codzienna kawa lub herbata w nim sprawi dużo przyjemności. Nam bardzo miło widzieć zdjęcia jak nasi przyjaciele piją w nich kawkę.

Ten wzór zaprojektowany został tak by nawiązywał do swojego ręcznie malowanego pierwowzoru.

---------------------------------------------------------------------


O kubkach:

Nasze kubki, to najwyższej jakości ceramika, pokryta dodatkową powłoką zapewniająca odporność na mycie w zmywarce. Specjalna powłoka zapewnia trwałe pełne kolorów i szczegółów wzory.

Kubki ceramiczne przeznaczone do sublimacji mogą posiadać mikro niedociągnięcia w powłoce charakterystyczne dla procesu ich wytwarzania. Nie wpływają one na użytkowanie i jakość produktu i nie są podstawą do reklamacji. Aby zminimalizować występowanie drobnych niedociągnięć, używamy nieco droższych, ale bardziej selekcjonowanych kubków. Dzięki temu, takie niedociągnięcia zdarzają się bardzo sporadycznie lub są niezauważalne.

UWAGA KOLORY: Należy uwzględnić możliwość minimalnej różnicy w kolorystyce spowodowanej indywidualnymi ustawieniami i jakością monitora.

---------------------------------------------------------------------

Metoda wykonania:
Kubki wykonane techniką sublimacji. Barwniki sublimacyjne produkowane na bazie wody są całkowicie nieszkodliwe dla środowiska i bezpieczne dla ludzi. Każdy kubek nanoszony osobno, przechodzi kontrolę jakości wzoru. Wzór na kubku jest transferowany pośrednio, utrwalany termicznie, jednak dzięki tej technice, każdy kubek będzie wyglądał tak samo jak na prezentowanych zdjęciach.

---------------------------------------------------------------------

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi.

Nadaje się do mycia w zmywarce.

Idealne do codziennego użytkowania.

G2P3002
1 Przedmioty

Opis

Technika wykonania
Rzemiosło - Sublimacja - Termo transfer
Materiał
Ceramika

Zobacz także