pomysł na świąteczny prezent dla przyjaciółki porcelanowy kubek ręcznie malowany z napisem
search
  • ręcznie malowany kubek na prezent dla przyjaciółki
  • pomysł na świąteczny prezent dla przyjaciółki porcelanowy kubek ręcznie malowany z napisem
  • kubek przyjaciółka to siostra z wyboru

Kubek Przyjaciółka to siostra z wyboru. Prezent dla przyjaciółki

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Kubek. Siostrami nie zawsze trzeba się urodzić.

Kubek "Przyjaciółka to siostra z wyboru"

Ręcznie namalowany kubek, z wzruszającym wyznaniem, to świetny pomysł na prezent. Jeśli Twoja przyjaciółka jest tak bliska, że wiecie o sobie wszystko. Zawsze się wspieracie. Możecie liczyć na siebie w najtrudniejszych chwilach. To staje się ona jak siostra, którą docenia się tym bardziej. Wręczając swojej przyjaciółce na prezent ten kubek z napisem, pokażesz jej, jak ważna jest w twoim życiu.

Personalizowany kubek dla przyjaciółki.

Możliwość bezpłatnej personalizacji - np dopisanie dedykacji po 2 stronie, lub imienia przyjaciółki.

Praktyczny prezent do użytku codziennego.

Dzięki wysokiej jakości kubek nadaje się do zmywarki. Można się cieszyć nim codziennie.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie.

Pomysł na prezent dla przyjaciółki.

Autorska typografia:
Układ napisu i elementy graficzne są zaprojektowane w naszej pracowni i ręcznie powielane (nie drukowane) na każdym kubku. Jest to pismo odręczne, bardzo modna obecnie kaligrafia z liter łączących grube i cienkie linie wynikające z pociągnięć pędzla. Całość dopełnia niewielkie czerwone serce.

Możliwość personalizacji:
Możemy dodać dedykację po drugiej stronie kubka. Jeśli masz jakieś uwagi do dopasowania, napisz nam o tym w komentarzu do zamówienia w 3 kroku finalizacji, przy wyborze opcji dostawy.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

01
5 Przedmioty

Zobacz także