kubek przyjaciółki przyjaciela na odległość w przyjaźni liczą się uczucia nie kilometry
search
  • kubek przyjaciółki przyjaciela na odległość w przyjaźni liczą się uczucia nie kilometry
  • Kubek przyjaciela, przyjaciółki za granicą. Różne fasony. Porcelana ręcznie malowana.
  • Kubek przyjaciela, przyjaciółki za granicą. Różne fasony. Porcelana ręcznie malowana.

Kubek przyjaciela, przyjaciółki za granicą. Różne fasony. Porcelana ręcznie malowana.

69,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 7-14 dni

Kubek dla przyjaciółki. Prezent dla koleżanki od serca.

Prezent dla przyjaciela, lub przyjaciółki mieszkających z dala ale będących w sercu.

Prezent dla przyjaciółki mieszkającej za granicą lub w innym mieście, który przypomni o Tobie każdego dnia w przyjemnej chwili picia ulubionej herbaty lub kawy.

  • Możliwość dopisania dedykacji po 2 stronie.
  • Nadaje się do mycia w zmywarce.
  • Różne fasony porcelany- sprawdź cenę po wyborze fasonu.
  • Możliwość dołożenia herbaty by stworzyć zestaw, wybierz smak, lub opcję bez herbaty.

Pojemność i fason: Kubek porcelanowy 300 ml
Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+10,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie.

  • Pomysł na prezent na spotkanie po latach.
  • Pomysł na prezent urodzinowy dla przyjaciółki.
  • Pomysł na prezent na urodziny.


Pomysł na prezent dla przyjaciół mieszkających, z dala od siebie, którym chcemy powiedzieć, że zawsze są w naszym sercu. Podziękowanie dla przyjaciela lub przyjaciółki. Fajny pomysł na prezent dla przyjaciółki mieszkającej za granicą, albo w innym mieście.

----------------------- DEDYKACJA -------------------------

- Możliwe dopisanie dedykacji z drugiej strony kubka.

Dodając dedykację do kubka, jest to produkt wykonany na indywidualne zamówienie i nie podlega prawu odstąpienia od umowy (szczegóły w REGULAMINIE)
Jeśli zamawiasz kubek standardowy (bez zmian) obowiązuje 14 dniowy okres odstąpienia od umowy.

---------------------------------------------------------------------

Autorska grafika:
Grafika i typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim. Każdy nasz wzór projektowany przez plastyka. Wzór jest starannie ręcznie malowany na każdym egzemplarzu kubka osobno.


Wszelkie autorskie prawa majątkowe do grafik, typografii i projektów wykonywanych na wszystkich naszych produktach przysługują Of Course Colours, ich wykorzystanie może nastąpić tylko i wyłącznie za naszą zgodą Nie wyrażamy zgody na kopiowanie wzorów i zdjęć.

Historia tego wzoru:

Ten  wzór powstał na bazie naszych doświadczeń i przyjaźni, jako prezent dla naszych przyjaciół za granicą oraz tych, z którymi mimo odległości udało się zachować bliskość. Są to takie przyjaźnie, że można się nie widzieć, długo, a po spotkaniu czuje się jakby się widziało wczoraj, lub takie, które mimo dystansu, zachowały niezwykłą ciągłość. Jeśli masz taką przyjaciółkę lub przyjaciela to ten kubek jest idealnym upominkiem dla niego. Codzienna kawa lub herbata w nim sprawi dużo przyjemności. Nam bardzo miło widzieć zdjęcia jak nasi przyjaciele piją w nich kawkę.

Ten wzór dostępny jest również w wersji sublimowanej, na kubkach ceramicznych. Został on przygotowany, tak aby nawiązywał do swojego ręcznie malowanego pierwowzoru.

---------------------------------------------------------------------

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Używamy tylko najlepszej jakości farb holenderskich. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny.

Porcelana:
Używana przez nas porcelana pochodzi od wiodącego na polskim rynku producenta. Porcelana wykonana z surowców naturalnych i testowana pod kątem zawartości substancji szkodliwych. Spełnia wszelkie wymagania norm europejskich i światowych. Producent szczyci się ekologicznym procesem produkcji wyrobów i przyjaznym środowisku etapom fabrykacji.

Użytkowanie:
Porcelana nadaje się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. Kubki mają intensywne kolory, a nanoszona pędzlem farba na długo zachowuje piękne żywe barwy, nawet jeśli kubek jest codziennie zmywany w zmywarce.
Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

- Można się nimi cieszyć na co dzień, ale równie ładnie i elegancko będą się prezentować w pokazowej witrynie.

G2P3002
5 Przedmioty

Opis

Technika wykonania
Ręcznie malowane
Materiał
Polska Porcelana

Zobacz także