Kubek dla dentysty-stomatologa
search
  • Kubek dla dentysty-stomatologa
  • Kubek dla dentysty-stomatologa
  • Kubek dla dentysty-stomatologa
  • Kubek dla dentysty-stomatologa
  • Kubek dla dentysty-stomatologa

Kubek dla dentysty-stomatologa

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 3 - 10 dni roboczych

Kubek porcelanowy, ręcznie malowany, o pojemności 300ml. dla dentysty.

Z napisem "Doktor Menadżer Artysta", a z drugiej strony namalowany jest uśmiechnięty ząb.

Kubek zapakowany jest w białe pudełko.

Możliwość dopisania dedykacji na prezencie.

Można go zmywać w zmywarce.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek Stomatolog Of Course Colours

Kubek biały, o pojemności 300 ml, porcelanowy, o klasycznym wygodnym kształcie, ręcznie malowany. Z napisem "Doktor Menager Artysta"(wybrane litery z tych wyrazów tworzą napis DENTYSTA wyróżniony kolorem czerwonym), a z drugiej strony namalowany jest uśmiechnięty ząb. Na kubku możemy umieścić dedykację. Napisz do nas lub zadzwoń i powiedz jak Twój idealny kubek na prezent powinien wyglądać. 


Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 


Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

stomatolog
10 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram
Technika wykonania
Ręcznie malowane
Materiał
Polska Porcelana

Zobacz także