Trzeba mieć wielkie serce by kształcić małych ludzi. Kubek
search
  • Trzeba mieć wielkie serce by kształcić małych ludzi. Kubek
  • Trzeba mieć wielkie serce by kształcić małych ludzi. Kubek
  • Trzeba mieć wielkie serce by kształcić małych ludzi. Kubek

Kubek "Trzeba mieć wielkie serce by kształcić małych ludzi" Dzień nauczyciela. Koniec roku szkolnego.

29,99 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 3 - 9 dni roboczych

 

Kubek z napisem: "Trzeba mieć wielkie serce by kształcić małych ludzi."

Piękne podziękowanie dla nauczyciela z przedszkola lub szkoły.
 
Co przemawia za tym  kubkiem to bardzo stabilny fason - nie przewraca się tak łatwo, co może okazać się kluczowe na biurku pełnym sprawdzianów! - idealne dla nauczyciela - sprawdź więcej w opisie poniżej!

Masz przed oczami kubek zaprojektowany przez artystę grafika, który na pewno spodoba się obdarowanej nauczycielce. Skąd to wiemy? Jest to najczęściej wybierany wzór, a kupujący często opowiadają nam o tym ile radości sprawił przy wręczaniu.

Nadaje się do zmywarki.

Jeśli chcesz dopisać imiona, zapisz je w komentarzu do zamówienia, przy wyborze opcji dostawy.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+5,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek ceramiczny, śnieżnobiały, z podziękowaniem dla nauczyciela ze szkoły lub przedszkola, o wygodnym uchwycie i prostym  kształcie, z pięknym cytatem nieznanego autora na temat nauczania: 
"Trzeba mieć wielkie serce by kształcić małych ludzi ♥" (autor nieznany)
trafiającym w sedno sensu pracy z dziećmi i młodzieżą.

>>>>> Sprawdzony prezent! <<<<<

----------------------- IMIONA DZIECI-------------------------

 - Jeśli chcesz dopisać imiona, zapisz je w komentarzu do zamówienia, przy wyborze opcji dostawy.

Dokonując personalizacji kubka, jest to produkt wykonany na indywidualne zamówienie i nie podlega prawu odstąpienia od umowy (szczegóły w regulaminie)
Jeśli zamawiasz kubek standardowy (bez dodatkowych opcji) obowiązuje 14 dniowy okres odstąpienia od umowy.

---------------------------------------------------------------------

Autentyczne zdjęcia wykonanych już kubków. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kubek będzie wyglądał tak jak w ofercie.

---------------------------------------------------------------------

Autorska grafika:
Grafika i typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim. Wzór sublimowany jest na każdym kubku. 
Wszelkie autorskie prawa majątkowe do grafik, typografii i projektów wykonywanych na wszystkich naszych produktach przysługują Of Course Colours, ich wykorzystanie może nastąpić tylko i wyłącznie za naszą zgodą Nie wyrażamy zgody na kopiowanie.

Historia tego wzoru:

Ten prosty wzór zaprojektowany w naszej pracowni, przez artystę grafika od kilku lat cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród kupujących jak i obdarowanych. Ręcznie malowany kubek z tym wzorem, zyskał bardzo duże uznanie wśród grup nauczycieli na portalach społecznościowych, do tego stopnia, że nauczyciele sami sobie nawzajem kupowali nasz kubek w prezencie. Tekst pisany bez znaków interpunkcyjnych, wierszem białym, a słowa podkreślone są za pomocą zróżnicowanych czcionek (możliwe wykonanie zapisu ze znakami interpunkcyjnymi).

Popularność skłoniła nas do przygotowania sublimowanej wersji, ale chcąc zachować jego charakter zastosowaliśmy własną, ręcznie malowaną czcionkę  słowa "serce" dopracowywaną przez kilka lat na naszym ręcznie malowanym kubku. 

Zobacz również nasze pozostałe prezenty dla nauczyciela z tym pięknym napisem oraz podobne w różnych kompozycjach i wybierz swój ulubiony.

---------------------------------------------------------------------

Wyniki naszego testu:

Do naszych wzorów wybraliśmy kubki o najlepszym stosunku ceny do jakości. Nie są to najtańsze kubki dostępne na rynku, ale dzięki temu można cieszyć się ich codziennym użytkowaniem, przez długi czas. Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty testujemy "na własnej skórze" w naszym domu :)

Kubki podczas testu używane były najczęściej do picia kawy, herbaty, ziół, soku oraz do robienia dań typu "gorący kubek", rozbijania i roztrzepywania jajek na jajecznicę ;) itp.., były myte w zmywarce codziennie przez okres kilku miesięcy, przez ten czas nie powstały na kubkach, żadne odpryski, rysy ani przebarwienia, a napis zachował swoją intensywność. Kubek trzyma się wygodnie w ręce, ale co najważniejsze jest bardzo stabilny.

Jeśli nawet początkowo  nie byliśmy przekonani do tego kształtu, to codzienne użytkowanie przez Gosię (grafika, plastyka) na biurku pełnym akcesorów, planów itp przekonało nas do tego fasony, przede wszystkim tym, że bardzo trudno z niego rozlać kawę, nawet jeśli taki kubek zostanie potrącony, nie przewraca się! Może to uchronić dokumenty, elektronikę i ważne rzeczy przed zalaniem ;)

O kubkach:

Nasze kubki, to wysokiej jakości ceramika, pokryta dodatkową powłoką zapewniająca odporność na mycie w zmywarce. Specjalna powłoka zapewnia trwałe pełne kolorów i szczegółów wzory.

Kubki ceramiczne przeznaczone do sublimacji mogą posiadać mikro niedociągnięcia w powłoce charakterystyczne dla procesu ich wytwarzania. Nie wpływają one na użytkowanie i jakość produktu i nie są podstawą do reklamacji. Aby zminimalizować występowanie drobnych niedociągnięć, używamy nieco droższych, ale bardziej selekcjonowanych kubków. Dzięki temu, takie niedociągnięcia zdarzają się bardzo sporadycznie lub są niezauważalne.

UWAGA KOLORY: Należy uwzględnić możliwość minimalnej różnicy w kolorystyce spowodowanej indywidualnymi ustawieniami i jakością monitora.

---------------------------------------------------------------------

Metoda wykonania:
Kubki wykonane techniką sublimacji. Barwniki sublimacyjne produkowane na bazie wody są całkowicie nieszkodliwe dla środowiska i bezpieczne dla ludzi. Każdy kubek nanoszony osobno, przechodzi kontrolę jakości wzoru. Wzór na kubku jest transferowany pośrednio, utrwalany termicznie, jednak dzięki tej technice, każdy kubek będzie wyglądał tak samo jak na prezentowanych zdjęciach.

---------------------------------------------------------------------

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi.
Nadają się do zmywania w zmywarce.

Idealne do codziennego użytku.

5 Przedmioty

Opis

Pojemność
300 ml
Technika wykonania
Rzemiosło - Sublimacja - Termo transfer
Materiał
Ceramika
trwała powłoka zewnętrzna ORCA Coatings®

Zobacz także