Najlepsze pomysły na śmieszny prezent na 40
Zamieszczony przez      06/28/2022 18:36:08    Komentarze 0
Najlepsze pomysły na śmieszny prezent na 40

Okrągłe urodziny to świetna okazja do hucznego świętowania. Szczególnie dużo emocji wzbudza 40-stka. Dla wielu jubilatów to niestety dzień niepozbawiony także melancholijnego wydźwięku. Na szczęście smutek spowodowany upływem czasu można złagodzić jakimś zabawnym upominkiem. Jaki śmieszny prezent podarować na 40 bliskiej osobie?

Jak wybrać śmieszny prezent na 40?

Zanim zdecydujesz się na konkretny upominek, warto zastanowić się, jakie poczucie humoru ma jubilat. Prezent ma go rozśmieszyć, poprawić mu nastrój, a nie urazić. Niektórzy lubią śmiać się z samych siebie, inni wolą raczej neutralne żarty. Znaczenie ma również to, jakie relacje masz z solenizantem, kim dla Ciebie jest. Prawdopodobnie nie podarowałbyś tego samego upominku cioci i kumplowi, którego znasz od szkolnych czasów. Oprócz tego warto zastanowić się, czy jest coś, co szczególnie drażni jubilata lub wprowadza w kompleksy. Takich motywów koniecznie trzeba się wystrzegać. Zamiast tego lepiej pomyśleć, co najbardziej śmieszy daną osobę, co ją charakteryzuje, jaką ma ksywkę. Najważniejsze jest, aby nie przekroczyć granic dobrego smaku, a zarazem zostać zapamiętanym na długo.

Kilka propozycji zabawnych upominków na 40

Ręcznie malowane kubki i filiżanki

Praktycznym, właściwie wielofunkcyjnym prezentem jest kubek. Jeżeli szukasz śmiesznego prezentu na 40, warto rozważyć zakup spersonalizowanego kubka z zabawną grafiką, napisem, a może nawet zdjęciem. Szczególnie ładne są ręcznie malowane kubki lub filiżanki z podstawkami. Na 40-ste urodziny świetnie sprawdzą się te z humorystycznym i pokrzepiającym hasłem, np. „To niezły czad mieć 40 lat”. Do kubka można także dodać specjalną dedykację. Oprócz śmiesznego napisu warto też dodać zabawny rysunek, chociażby podobiznę solenizanta. Jeśli dobrze znasz jego poczucie humoru, możesz zdecydować się na coś bardziej satyrycznego, np. karykaturę. Jeżeli natomiast zależy Ci na czymś bardziej eleganckim, to warto wybrać filiżankę z podstawką i subtelnym, acz humorystycznym napisem.

Personalizowana poduszka

Chyba każdy z nas kocha spać, a przynajmniej odpoczywać przed telewizorem po ciężkim dniu pracy. W takich sytuacjach potrzebna jest oczywiście miła poduszka. W związku z tym świetnym prezentem nie tylko dla śpiochów będzie ta spersonalizowana. Warto wybrać do niej jakieś zabawne urodzinowe hasło oraz zdjęcie. Fotografia nie musi przedstawiać solenizanta, może to być np. jego ukochany zwierzak w śmiesznej pozie albo ulubiony mem. Dobrym rozwiązaniem jest też umieszczenie wspólnej fotografii, której szkoda, aby zniknęła gdzieś w telefonie, czy komputerze.

Śmieszny fartuszek kuchenny

Dla doskonałych kucharek i kucharzy świetnym prezentem na 40-stkę będzie zabawny fartuszek kuchenny. To upominek, który nie tylko wywoła uśmiech na twarzy, ale i pokaże, że doceniasz kuchenne starania i umiejętności solenizanta. Fartuszek można spersonalizować imieniem, hasłem, zabawną grafiką, np. pulchnym misiem. Wbrew pozorom może to być także dobry upominek dla osób, które nie lubią gotować lub słabo sobie radzą w kuchni. W tym przypadku musisz jednak mieć pewność, że podarunek nie urazi adresata. Może spełni on rolę motywatora?

Puzzle ze śmiesznym zdjęciem na 40

Jeżeli solenizant lubi wysiłek intelektualny w postaci gier i układanek to doskonałym prezentem mogą okazać się puzzle z jego zdjęciem. Najlepiej wybrać jakąś zabawną fotografię, np. zrobioną podczas wspólnych wygłupów. Może to także być zdjęcie, które wyjątkowo trafnie oddaje charakter danej osoby, czy też jej pasje. Świetnym pomysłem będzie również wybór zabawnego zdjęcia z dzieciństwa. Śmieszne miny, ubrudzona buzia, dziecięce psoty – takie zdjęcie z pewnością zarówno rozbawi, jak i odrobinę wzruszy. Układanie puzzli to z kolei świetna rozrywka na długie godziny. Uzyskany obrazek można później potraktować jak obraz, oprawić w ramkę i powiesić na ścianie, aby jak najdłużej cieszył oko. Wręczając taki prezent, masz pewność, że zostanie on z jubilatem na dłużej.

Related Products

Napisz odpowiedź