prezent na 40 urodziny. Pomysłowy kubek na 40 urodziny dla niej
search
  • prezent na 40 urodziny. Pomysłowy kubek na 40 urodziny dla niej
  • prezent na 40 urodziny. Pomysłowy kubek na 40 urodziny dla niej
  • prezent na 40 urodziny. Pomysłowy kubek na 40 urodziny dla niej

Kubek prezent na 40 urodziny koleżanki. "To tylko 40 lat..."

69,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Pomysł na zabawny prezent na 40 urodziny przyjaciółki, siostry, koleżanki.

Starannie ręcznie malowany kubek porcelanowy. Z zabawnym napisem: "To tylko 40 lat! Zachowaj spokój i napij się kawy" będzie dobrym pomysłem na prezent dla przyjaciółki, która kończy 40 lat, ma przy tym sporo energii i  pogody ducha.


Kubek o pojemności 300 ml.

Możliwość zmiany numeru urodzin.

Kubek można zmywać w zmywarce.

Kubek zapakowany jest w białe pudełko.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek urodzinowy z zabawnym napisem: "To tylko 40 lat! ZACHOWAJ SPOKÓJ i napij się... ...kawy."

Słowo "kawy" możemy zamienić na "herbaty"

Możliwość zmiany na inny numer urodzin.

Prezent dla osoby, która podchodzi do życia z humorem.

Kubek biały, o pojemności 300 ml, porcelanowy, o klasycznym wygodnym kształcie, ręcznie malowany. Napisz do nas lub zadzwoń i powiedz jak twój idealny kubek na prezent powinien wyglądać. 

Autorska grafika:
Typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni i ręcznie powielana (nie drukowane) na każdym kubku. Jest to napis odręczny, malowany pędzlem, z grafiką rozbawionej, zadowolonej z życia dziewczyny, kobiety. Treść napisu inspirowana była własnym doświadczeniem zbliżających się okrągłych urodzin. Co zrobić gdy czas goni, na pewno nie moża go cofnąć... zostaje się delektować swoim ulubionym napojem.

KOLORY:
Kubek biały z czerwono czarnym napisem i grafiką.
UWAGA: Kolory mogą się minimalnie różnić w zależności od indywidualnych ustawień monitora.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

Nasze wzory:
Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, wszelkie autorskie prawa majątkowe do utworów wykorzystywanych na dystrybuowanych produktach przysługują Of Course Colours. Wykorzystanie znajdujących się na produktach utworów może nastąpić tylko i wyłącznie za naszą zgodą.

4 Przedmioty

Opis

Pojemność
300 ml
Technika wykonania
Ręcznie malowane
Materiał
Polska Porcelana

Zobacz także