Jaki prezent kupić na Dzień Ojca? 5 pomysłów na personalizowane upominki
Zamieszczony przez      05/30/2022 08:39:48     Pomysły na upominki na różne okazje.    Komentarze 0
Jaki prezent kupić na Dzień Ojca? 5 pomysłów na personalizowane upominki

Zastanawiasz się nad tym, jaki prezent kupić na Dzień Ojca? Teoretycznie produktów w sklepach jest całe mnóstwo, ostatecznie jednak trudno coś wybrać. To wszystko dlatego, że chcesz, aby Twój podarunek był trafiony, a do tego nietuzinkowy. Niestety znalezienie takiego upominku nie należy do najłatwiejszych. Dzisiaj chcielibyśmy więc nieco Ci w tym pomóc. W poniższym wpisie przedstawimy Ci nasze propozycje. Skupimy się głównie na rzeczach personalizowanych. Dlaczego? Wyjaśniamy poniżej.

Dlaczego warto postawić na prezent personalizowany?

Prezent personalizowany to podarunek, który najczęściej częściowo lub w całości zaprojektowany jest przez osobę zamawiającą. Można skorzystać z gotowych wzorów lub też stworzyć coś własnego od podstaw. To nadaje upominkowi oryginalności, a jednocześnie świadczy o dużym zaangażowaniu darczyńcy. Obdarowywany może więc poczuć się wyjątkowo.

Przedmioty personalizowane często zawierają imię, zdjęcie obdarowywanego, bądź też stosowne do okazji sformułowanie. W dni takie jak Dzień Ojca, spotyka się zwroty skierowane bezpośrednio do taty bądź też napis z nazwą wydarzenia. Dzięki temu od razu wiadomo, komu dedykowany jest upominek. Można też umieścić na nim osobistą dedykację bądź sentencję. W takiej sytuacji dobrze jest jednak pamiętać, aby uwzględniała osobowość i zainteresowania osoby, do której jest skierowana. Dlaczego warto postawić na taki prezent?

Za tego typu upominkiem przemawia nie tylko obowiązujący trend. Liczy się przede wszystkim dostosowanie do indywidualnych potrzeb i nawiązanie do obdarowywanego. Takie przedmioty, oprócz wartości materialnej, mają również wartość sentymentalną. Z prezentem na Dzień Ojca jest o tyle łatwo, że doskonale znasz osobę, dla której przeznaczony jest podarunek. Daje Ci to niemal gwarancję, że prezent będzie trafiony i z pewnością chwyci za serce nawet największego twardziela.

Jaki prezent kupić na Dzień Ojca?

Poniżej przedstawiamy 5 pomysłów na to, jaki prezent kupić na Dzień Ojca.

1. Kubek lub filiżanka

Kubek lub filiżanka na Dzień Ojca? Dlaczego nie? To trwały i praktyczny podarunek, z którego można korzystać każdego dnia. Co więcej, za każdym razem, kiedy Twój tata sięgnie po naczynie, pomyśli właśnie o Tobie i powróci do miłych wspomnień. Zarówno kubki, jak i filiżanki są piękne i funkcjonalne. Jest to zatem znakomity sposób na wyrażenie swojej miłości i wdzięczności. Możesz zdecydować się na pojedynczy produkt lub też postawić na zestaw kubków – np. takich dla taty i syna.

2. Podkładka

Kolejną propozycją jest ceramiczna podkładka pod kubek. W naszym sklepie znajdziesz model w kształcie serca lub okrągły z napisem „Dom jest tam, gdzie jest TATA”. To bardzo miły gest. Jednocześnie zatroszczysz się o to, aby rodzic nie musiał już więcej zastanawiać się nad tym, gdzie umieścić kubek z gorącym napojem. Dajemy gwarancję, że podkładka bardzo dobrze zabezpieczy blat.

3. Koszulka

Chcesz wywołać uśmiech na twarzy swojego taty? Podaruj mu koszulkę z zabawnym napisem. To wyjątkowy prezent na wyjątkową okazję, a co najważniejsze – nigdy się nie znudzi. T-shirty mają standardowy krój i pozwalają na swobodne ruchy. Dzięki temu Twój tata będzie mógł założyć koszulkę zawsze wtedy, gdy będzie chciał poczuć się komfortowo i luźno.

4. Poduszka

Każdy musi kiedyś odpocząć i się zrelaksować. Aby czynność ta przyniosła oczekiwane rezultaty, należy jednak zadbać o wygodę. Wyposaż więc swojego tatę w stylową poduszkę. Taki podarunek z całą pewnością posłuży mu przez długie lata. Dodaj własny wzór i sentencję – bez wątpienia mile zaskoczy to obdarowanego.

5. Puzzle ze zdjęciem

Stwórz puzzle z Waszym wspólnym zdjęciem. Będziecie mogli ułożyć je razem. To zacieśni Wasze więzi i wzmocni relację. Można powracać do tej rozrywki wiele razy. Jest też opcja oprawienia puzzli w ramkę i wyeksponowania tego niezwykłego portretu, np. na półce czy ścianie.

Wiesz już, jaki prezent wybierzesz na Dzień Ojca? Mamy nadzieję, że nasz artykuł ułatwi Ci podjęcie decyzji. Każdą z przedstawionych tutaj propozycji znajdziesz w naszym e-sklepie. Zapoznaj się z jego ofertą i wybierz coś, dzięki czemu Twój tata poczuje się naprawdę wyróżniony.

Napisz odpowiedź