• Pakiet
Zestaw Kubków dla prawdziwych Górala i Góralki - Parzenica
search
  • Zestaw Kubków dla prawdziwych Górala i Góralki - Parzenica
  • Zestaw Kubków dla prawdziwych Górala i Góralki - Parzenica
  • Zestaw Kubków dla prawdziwych Górala i Góralki - Parzenica

Zestaw Kubków dla prawdziwych Górala i Góralki - Parzenica

115,00 zł

Zamiast 118,00 zł

Brutto Plus koszty wysyłki 7-14 dni

Zestaw dwóch kubków porcelanowy, ręcznie malowanych z napisami 
"Góral z krwi i kości" i "Góralka z krwi i kości" z motywem parzenicy.

Kubki można zmywać w zmywarce.

Kubek mają pojemność 2 x 300 ml.

Po drugiej stronie kubka możemy umieścić bez dodatkowych opłat dedykację.

Możliwość zakupu każdego kubka oddzielnie.

Ten pakiet zawiera

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Personalizacja.

(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Zestaw Kubków Prawdziwych Górali "Parzenica" -  Of Course Colours

Zestaw dwóch porcelanowych, białych, ręcznie malowanych o pojemności 2 x 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie. Na kubku dla mężczyzny umieszczony jest napis Góral z krwi i kości i namalowany jest moty parzenicy góralskiej, na kubku do kobiety namalowaliśmy napis "Góralka z krwi i kości" i motyw parzenicy.  Możemy dopisać bez dodatkowych kosztów dedykację po drugiej stronie kubka, realizujemy ekspresowo wysyłamy kurierem. Taki zestaw kubków to idealny na prezent dla Taty i Mamy, brata siostry lub pary, do domu, na parapetówkę, na nowe mieszkanie.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

ZestawGóralski
1 Przedmiot

Opis

Wysokość
2 x 9,5 cm
Średnica górna
2 x 8 cm
Średnica dolna
2 x 5 cm
Pojemność
2 x 300 ml.
Waga
2 x 260 g.

Zobacz także