Kubek dla góralki
search
  • Kubek dla góralki
  • prezent dla góralki z parzenicą

Kubek prawdziwej Góralki "Parzenica"

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Twoja dziewczyna to prawdziwa Góralka? Spraw jej prezent że Hej!

Kubek ręcznie malowany góralki - parzenica.

Kubek porcelanowy, ręcznie malowany z napisem
"Góralka z krwi i kości" i motywem parzenicy.

Kubek można zmywać w zmywarce.

Kubek o pojemności 300 ml.

Kubek możemy dla Ciebie spersonalizować, napisz lub zadzwoń do nas.

prezent można zmywać w zmywarcekubek pojemność 300 ml

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek Prawdziwej Góralki "Parzenica" Of Course Colours

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie. Idealny na prezent dla mamy, siostry, dziewczyny co czuję przywiązanie do swoich korzeni, lub do domu, na parapetówkę, na nowe mieszkanie. Po drugiej stronie kubka możemy umieścić na Toją prośbę bez dodatkowych kosztów dedykację, imię.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

Góralka
8 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram

Zobacz także