Kubek prawdziwego Górala "Parzenica"
search
  • Kubek prawdziwego Górala "Parzenica"
  • Kubek prawdziwego Górala "Parzenica"

Kubek prawdziwego Górala "Parzenica"

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Prezent dla prawdziwego GÓRALA z motywem parzenicy.

Prezent dla Górala z krwi kości. Kubek z napisem i góralskim motywem.

Na pewno doceni jak mu podarujesz ten kubek.

Możemy bezpłatnie dopisać imię na kubku.

Kubek można zmywać w zmywarce.

Kubek o pojemność 300 ml.

pojemność 300 mlmożna zmywać w zmywarcebezpieczeństwo w kontakcie z żywnością

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek Prawdziwego Górala "Parzenica" -  Of Course Colours

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie. Na kubku umieszczony jest napis Góral z krwi i kości i namalowany jest moty parzenicy góralskiej. Możemy dopisać bez dodatkowych kosztów dedykację po drugiej stronie kubka, realizujemy ekspresowo wysyłamy kurierem. Taki kubek to idealny na prezent dla Taty, brata, siebie samego, do domu, na parapetówkę, na nowe mieszkanie.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

Góral
1 Przedmiot

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram

Zobacz także