Zestaw Dwóch Kubków Zakochana Krzyżówka 2 x 300ml
search
  • Zestaw Dwóch Kubków Zakochana Krzyżówka 2 x 300ml
  • Zestaw Dwóch Kubków Zakochana Krzyżówka 2 x 300ml
  • Zestaw Dwóch Kubków Zakochana Krzyżówka 2 x 300ml
  • Zestaw Dwóch Kubków Zakochana Krzyżówka 2 x 300ml

Zestaw Dwóch Kubków Zakochana Krzyżówka 2 x 300ml

115,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Zestaw kubków porcelanowych z ręcznie malowanymi napisami dla zakochanych.

Napisy na kubeczkach to cechy charakteru jakie cenimy u drugiej połówki, tworzą one hasła Kochana Kochany odpowiednio dla partnerki i partnera.

Obydwa kubeczki ozdobione są czerwonymi serduszkami.

Pojemność zestawu to 2 x 300 ml.

Kubeczki można zmywać w zmywarce.

Możliwość dopisania dedykacji z drugiej strony kubka.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Zestaw dwóch porcelanowych kubeczków o pojemności 300 ml, recznie ozdobiony wyrazami cech charakteru jakie cenimy u naszej sympatii, tworzą one hasła Kochana Kochany wyróżnione na czerwono. Kubeczki dodatkowo ozdobione są czerwonymi serduszkami.

Na Twoją prośbę możemy dopisać dedykację na drugiej stronie kubeczka(napisz nam o tym w komentarzu do zamówienia, przy wyborze sposobu dostawy)

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 


Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego zestawu czyli dwóch kubków. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

001zakochana
3 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram

Zobacz także