Prezent dla męża. Kubek z napisem kocham Cię mężu.
search
  • Prezent dla męża. Kubek z napisem kocham Cię mężu.
  • Prezent dla męża. Kubek z napisem kocham Cię mężu z czerwonymi serduszkami.

Kubek dla Męża 300 ml Kocham Cię

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Kubek z napisem Kocham Cię Mężu, ozdobiony serduszkami. Prezent dla męża.

Kubek porcelanowy.

Ręcznie malowany.

Fajny prezent dla męża.

Pojemność 300 ml.

Upominek zapakowany w białe pudełko. 

Można zmywać w zmywarce.

kubki-food-save-min.png

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+8,00 zł)
(+4,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek Dla Męża Of Course Colours

Kubek biały, o pojemności 300 ml, porcelanowy, o klasycznym wygodnym kształcie, ręcznie malowany z napisem Kocham Cię Mężu i ozdobiony serduszkami. Możesz dodać dedykację na drugiej stronie kubeczka, zostaw nam wiadomość w komentarzu do zamówienia(przy wyborze sposobu dostawy)

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny.


Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru.


Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciu.

Maż01
4 Przedmioty

Opis

Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram
Technika wykonania
Ręcznie malowane
Materiał
Polska Porcelana

Zobacz także