Kubek Najlepszy nauczyciel informatyki.
search
  • Kubek Najlepszy nauczyciel informatyki.
  • Prezent dla nauczyciela informatyki. Kubek z grawerem
  • dedykacja dla nauczyciela informatyki na kubku.

Kubek dla nauczyciela informatyki. Najlepszy nauczyciel Informatyki.

29,99 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Kubek z nadrukiem dla najlepszego nauczyciela informatyki.

Kubek ceramiczny, śnieżnobiały. Dzięki dodatkowej utwardzonej powłoce odporny na mycie w zmywarce. Trwałe kolory.

Informatyka to dziedzina, która weszła w życie codzienne, zawodowe, społeczne. Dlatego warto podziękować osobie, która poświęca swój czas, by twoje dziecko było jak najlepiej zaznajomione z cyfrowym światem.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+5,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek ceramiczny, śnieżnobiały, z napisem dla nauczyciela informatyki. Idealny, jako podziękowanie na Dzień Nauczyciela 14 października, Zakończenie roku szkolnego, Zakończenie edukacji, lub na każdą inna okazję.

----------------------- DEDYKACJA -------------------------

- Możliwe bezpłatne dopisanie dedykacji z drugiej strony kubka.

 - Jeśli chcesz dopisać dedykację, zapisz swoje dostosowanie w komentarzu do zamówienia, przy wyborze opcji dostawy.

Dodając dedykację do kubka, jest to produkt wykonany na indywidualne zamówienie i nie podlega prawu odstąpienia od umowy (szczegóły w regulaminie)
Jeśli zamawiasz kubek standardowy (bez zmian) obowiązuje 14 dniowy okres odstąpienia od umowy.

---------------------------------------------------------------------

Autentyczne zdjęcia kubków. 

Dzięki temu możesz mieć pewność, że kubek będzie wyglądał tak jak w ofercie.

---------------------------------------------------------------------

Autorska grafika:
Grafika i typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim. Każdy nasz wzór projektowany przez grafika z plastycznym wykształceniem. Wzór sublimowany jest na każdym egzemplarzu kubka osobno. Podlega kontroli jakości. 
Wszelkie autorskie prawa majątkowe do grafik, typografii i projektów wykonywanych na wszystkich naszych produktach przysługują Of Course Colours, ich wykorzystanie może nastąpić tylko i wyłącznie za naszą zgodą Nie wyrażamy zgody na kopiowanie wzorów i zdjęć.

Historia tego wzoru:

Projektując ten wzór wybraliśmy proste motywy kojarzące się z informatyką, jak ekran komputera, sieć WiFi, zapis w chmurze. Nauczyciel informatyki, szybko skojarzy te symbole. Proste litery i uporządkowana kompozycja na pewno przypadną do gustu ścisłemu umysłowi nauczyciela informatyki.

Możliwe również wykonanie podobnego wzoru na kubku porcelanowym ręcznie malowanym, co sprawi, że prezent będzie jeszcze bardziej unikatowy i oryginalny.

---------------------------------------------------------------------

O kubkach:

Nasze kubki, to najwyższej jakości ceramika, pokryta dodatkową powłoką zapewniająca odporność na mycie w zmywarce. Specjalna powłoka zapewnia trwałe pełne kolorów i szczegółów wzory.

Kubki ceramiczne przeznaczone do sublimacji mogą posiadać mikro niedociągnięcia w powłoce charakterystyczne dla procesu ich wytwarzania. Nie wpływają one na użytkowanie i jakość produktu i nie są podstawą do reklamacji. Aby zminimalizować występowanie drobnych niedociągnięć, używamy nieco droższych, ale bardziej selekcjonowanych kubków. Dzięki temu, takie niedociągnięcia zdarzają się bardzo sporadycznie lub są niezauważalne.

UWAGA KOLORY: Należy uwzględnić możliwość minimalnej różnicy w kolorystyce spowodowanej indywidualnymi ustawieniami i jakością monitora.

---------------------------------------------------------------------

Metoda wykonania:

Kubki wykonane techniką sublimacji. Barwniki sublimacyjne produkowane na bazie wody są całkowicie nieszkodliwe dla środowiska i bezpieczne dla ludzi. Każdy kubek nanoszony jest osobno. Przechodzi kontrolę jakości wzoru. Wzór transferowany jest pośrednio, utrwalany termicznie, jednak dzięki tej technice każdy kubek będzie wyglądał tak samo jak na zdjęciach.

---------------------------------------------------------------------

Użytkowanie:

Kubki nadają się do kontaktu z napojami gorącymi i zimnymi.

Nadają się do zmywania w zmywarce.

Można używać i cieszyć się nimi codziennie :)

4 Przedmioty

Opis

Pojemność
300 ml
Technika wykonania
Rzemiosło - Sublimacja - Termo transfer
Materiał
Ceramika

Zobacz także