Prezent dla mamy, która awansowała na babcię. Kubek ogłoszenie o ciąży.
search
  • Prezent dla mamy, która awansowała na babcię. Kubek ogłoszenie o ciąży.
  • powiedz mamie że zostanie babcią. Kubek prezent dla mamy babci
  • kubek ogłoszenie o ciąży dla mamy, która została babcią

Kubek dla Mamy Babci. Ogłoszenie Ciąży. "Najlepsza Mama awansowała na najlepszą Babcię. Ręcznie malowany.

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Pomysł na poinformowanie mamy o ciąży.

Starannie ręcznie malowany, porcelanowy kubek z napisem "Najlepsza Mama, która awansowała na najlepsza Babcię". To oryginalny pomysł by poinformować swoją mamę, że zostanie babcią. Wyobraź sobie jej wzruszenie, kiedy przeczyta ten napis. Taki awans na babcię, to jedno z najważniejszych chwil w życiu. Mama, a już teraz babcia, na pewno będzie piła z niego chętnie swoje ulubione napoje.

Prezent dla Twojej mamy - babci.

Kubek z napisem to dobry pomysł na prezent na Dzień Mamy i Dzień Babci. Z drugiej strony można dopisać specjalną dedykację od Ciebie i twoich dzieci. Mama, babcia, będzie wiedziała że prezent powstał specjalnie z myślą o niej. Poczuje się doceniona przez wszystkich w jednym momencie.

kupek porcelanowy 300 mlmycie w zmywarcebezpieczny w kontakcie z żywnością.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie, z napisem "Najlepsza Mama, która awansowała na najlepszą Babcię"

Możliwość kupienia kubka dla Taty w tym samym stylu, lub kupienia zestawu taniej.

Autorska grafika:
Typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim, i ręcznie powielana (nie drukowana) na każdym kubku. Jest to napis/ grafika wykonane odręcznie, malowane pędzlem.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

Kolory:
Kubek jest biały, a napis czarny z czerwonymi sercami, kolory mogą się minimalnie różnić w zależności od ustawień monitora.

3 Przedmioty

Opis

Pojemność
300 ml
Technika wykonania
Ręcznie malowane
Materiał
Polska Porcelana

Zobacz także