prezent dla mamy. Kubek z nadrukiem
search
  • prezent dla mamy. Kubek z nadrukiem
  • Kubek dla mamy - Mój tata wie dużo, ale moja mama wie wszystko. Zabawny tekst.
  • prezent dla mamy. kubek z nadrukiem
  • prezent dla mamy kubek z nadrukiem różne  kolory
  • prezent dla mamy różne wersje kubka różowego wnętrze ucho i rant wnętrze i ucho

Kubek dla mamy - Mój tata wie dużo, ale moja mama wie wszystko. Zabawny tekst.

32,99 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Kubek z zabawnym napisem dla mamy. Prezent dla Mamy.

Mama to taki skarb, który zna odpowiedź na wszystkie pytania świata. Jeśli czegoś nie wiesz, to mama zawsze znajdzie rozwiązanie. Jeśli twoja mama ma poczucie humoru, jest radosna, wesoła, sprytna, zaradna, to idealny kubeczek dla niej. A jeśli dołożysz dedykację od siebie będzie to już całkiem wyjątkowy prezent.

Kubek z zabawnym napisem: "Mój tata wie dużo, ale moja mama wie wszystko", to idealny prezent dla mamy z poczuciem humoru. Przy okazji będzie to też przesłanie dla Taty :) Przyniesie dużo uśmiechów przy wręczaniu. Będziesz miał wyjątkowy prezent na Dzień Mamy, jej urodziny, czy święta.

możliwy kontakt z żywnościąkubek pojemność 300 mlmycie w zmywarce

Kolor kubka: Różowe ucho i wnętrze
Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+5,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

TEN PROJEKT:

Myśląc o tym projekcie, chcieliśmy stworzyć coś zabawnego, a jednocześnie trafiającego w sedno bycia mamą. Przecież to każda mama wie wszystko o swoim dziecku, zna wszystkie odpowiedzi świata, a co najważniejsze mama zawsze wie gdzie są rzeczy, których nikt inny nie możne znaleźć... po prostu wie wszystko.

- Możliwe bezpłatne dopisanie dedykacji z drugiej strony kubka.

Dodając dedykację do kubka, jest to produkt wykonany na indywidualne zamówienie i nie podlega prawu odstąpienia od umowy (szczegóły w  REGULAMINIE)

Jeśli zamawiasz kubek standardowy (bez zmian) obowiązuje 14 dniowy okres odstąpienia od umowy.

Autorska grafika:
Grafika i typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim. Wzór sublimowany jest na każdym kubku. 
Wszelkie autorskie prawa majątkowe do grafik, typografii i projektów wykonywanych na wszystkich naszych produktach przysługują Of Course Colours, ich wykorzystanie może nastąpić tylko i wyłącznie za naszą zgodą Nie wyrażamy zgody na kopiowanie zdjęć i wzorów.

O kubkach:

Nasze kubki, to najwyższej jakości ceramika, pokryta dodatkową powłoką zapewniająca odporność na mycie w zmywarce. Specjalna powłoka zapewnia trwałe pełne kolorów i szczegółów wzory. Aby dbać o jakość i trwałość - nie kupujemy najtańszych kubków.

Kubki ceramiczne przeznaczone do sublimacji mogą posiadać mikro niedociągnięcia w powłoce charakterystyczne dla procesu ich wytwarzania. Nie wpływają one na użytkowanie i jakość produktu i nie są podstawą do reklamacji. Aby zminimalizować występowanie drobnych niedociągnięć, używamy nieco droższych, ale bardziej selekcjonowanych kubków. Dzięki temu, takie niedociągnięcia zdarzają się bardzo sporadycznie lub są niezauważalne.

UWAGA KOLORY: Należy uwzględnić możliwość minimalnej różnicy w kolorystyce spowodowanej indywidualnymi ustawieniami i jakością monitora.

Metoda wykonania:
Kubki wykonane techniką sublimacji. Wzór przygotowany jest przez grafika, często ma genezę w ręcznym szkicu, obrabiany jest cyfrowo i drukowany, po czym nanoszony w prasie termicznej na kubek. Pod wpływem wysokiej temperatury zachodzi proces sublimacji wzoru, tak, że jest on wtopiony w powłokę kubka. Barwniki sublimacyjne produkowane na bazie wody są całkowicie nieszkodliwe dla środowiska i bezpieczne dla ludzi. Każdy kubek nanoszony osobno, przechodzi kontrolę jakości wzoru. Wzór na kubku jest transferowany pośrednio, utrwalany termicznie, jednak dzięki tej technice, każdy kubek będzie wyglądał tak samo jak na prezentowanych zdjęciach.

Użytkowanie:

Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi.

Odporny na mycie w zmywarkach.

Idealne do codziennego użytkowania.

4 Przedmioty

Opis

Pojemność
300 ml
Technika wykonania
Rzemiosło - Sublimacja - Termo transfer
Materiał
Ceramika