kubek prezent, na szczęście
search
  • kubek prezent, na szczęście
  • prezent na szczęście
  • kubek z napisem na szczęście

Kubek z napisem na szczęście dla bliskich na codzień.

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Pomysł na prezent dla bliskich, przyjaciół, znajomych z pracy.

Niecodzienny prezent z napisem " -na kawę... - na herbatę...- na szczęście..."

Ręcznie malowany kubek porcelanowy o pojemności 300ml.

Fajny pomysł na prezent świąteczny dla bliskich.

Możliwość dopasowania, dopisania imienia lub dedykacji.

Szczęśliwy kubek.

Zapakowany w pudełko.

Nadje się do zmywarki.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Personalizacja.

(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek na Szczęście Of Course Colours

Kubek biały, o pojemności 300 ml, porcelanowy, o klasycznym kształcie z wygodnym uchem, ręcznie malowany. Z romantycznym napisem "  -na kawę... - na herbatę...- na szczęście..." i słodkim małym czerwonym serduszkiem namalowanym pod napisem. Kubeczek powstał z myślą wywołania uśmiechu na co dzień, bo przecież szczęście przyda się każdemu z nas każdego dnia.

Autorska grafika:
Typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni i ręcznie powielana (nie drukowane) na każdym kubku. Jest to napis odręczny, malowany pędzlem.

Możliwość personalizacji:
Możemy dodać dedykację po drugiej stronie kubka, lub na przykład imię. Jeśli masz jakieś uwagi do dopasowania, napisz nam o tym w komentarzu do zamówienia w 3 kroku finalizacji, przy wyborze opcji dostawy.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Grafika na każdym kubku wykonana jest ręcznie - nie drukowana, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

KOLORY:
Kubek biały z reniferem malowanym czarnym konturem z czerwonym nosem.
UWAGA: Kolory mogą się minimalnie różnić w zależności od indywidualnych ustawień monitora.

szczęście01
2 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8,5 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram