kubek kochanej mamy. Prezent dla mamy
search
  • kubek kochanej mamy. Prezent dla Mamy
  • kubek kochanej mamy. Prezent dla mamy

Kubek mamy z ręcznie malowanym "Kochanej Mamie" Porcelana ręcznie malowana.

69,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Kubek dla MAMY. Minimalistyczny napis. Dedykacja na odwrocie.

Kubek porcelanowy. Ręcznie malowany.

Z napisem "Kochanej Mamie" i małym czerwonym serduszkiem.

Możliwość dopisania imienia mamy (bezpłatnie).

Możliwość wpisania dedykacji po drugiej stronie.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie. Z napisem "Kochanej Mamie" i ozdobiony czerwonym serduszkiem.

Możliwość zmiany napisu na Kochana Mama, Kocham Cię Mamo. Napisz nam o tym w komentarzu do zamówienia, przy wyborze opcji dostawy.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny.

Cena dotyczy jednego kubka.
 
Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

KOLORY: Należy uwzględnić możliwość minimalnej różnicy w kolorystyce spowodowanej indywidualnymi ustawieniami monitora, lub wyświetlacza. Filiżanki są z białej porcelany, napis czarny z elementami czerwonymi.

Autorska grafika:
Grafika i typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim.
Wszelkie autorskie prawa majątkowe do grafik, typografii i projektów wykonywanych na naszych produktach przysługują Of Course Colours, ich wykorzystanie może nastąpić tylko i wyłącznie za naszą zgodą.

00 mama
2 Przedmioty

Opis

Wysokość
10 cm
Średnica górna
8,5 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
350 ml
Waga
ok. 260 gram

Zobacz także