prezent kubek dla prababci
search
  • prezent kubek dla prababci
  • prezent kubek dla prababci z napisem kochana prababcia
  • prezent kubek dla prababci prezent na dzień babci

Kubek z łyżeczką "Kochana prababcia". Pomysł na podziękowanie lub prezent dla prababci.

50,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Kubek, prezent, podziękowanie dla Prababci.

Chętnie wybieranym pomysłem na prezent dla prababci z okazji Dnia Babci, urodzin, czy imienin jest kubek z napisem „Kochana prababcia" ozdobiony serduszkami. Dobrym pomysłem jest również kupienie dwóch takich kubków w zestawie - dla babci i dla dziadka. Ich święta przypadają niemal w tym samym czasie.

Personalizowany prezent dla prababci.

Kubek to zawsze dobry pomysł na prezent. Babcia będzie używać go codziennie i za każdym razem pomyśli o Tobie. Warto więc zadbać o to, by kubek Twojej babci był wyjątkowy. Zrobiony od serca. Taki może być, jeśli dopiszesz swoje życzenia, na tym kubku, możemy dopisać krótką dedykację z drugiej strony.

Szybki czas realizacji.

Kubki bez personalizacji dostępne są od ręki.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek z napisem "Kochana prababcia" ozdobionym serduszkami.

Możliwość wykonania kubka dla Pradziadka w tym samym stylu, jeśli potrzebujesz takiego kubka skontaktuj się z nami lub zamów 2 sztuki i napisz o tym w uwagach, że drugi ma być dla pradziadka.

Jeśli wybierzesz personalizowany kubek z dodatkową dedykacją.

Produkty personalizowane nie podlegają prawu odstąpienia od umowy.

- informacje o personalizacji podaj w komentarzu do zamówienia przy wyborze opcji dostawy

Metoda wykonania:
Kubki wykonane techniką sublimacji. Barwniki sublimacyjne produkowane na bazie wody są całkowicie nieszkodliwe dla środowiska i bezpieczne dla ludzi. Każdy kubek nanoszony osobno, przechodzi kontrolę jakości wzoru. Wzór na kubku jest transferowany pośrednio, utrwalany termicznie, jednak dzięki tej technice, każdy kubek będzie wyglądał tak samo jak na prezentowanych zdjęciach.

Dostępny jest również podobny kubek ręcznie malowany na porcelanie, jednak czas jego realizacji może być dłuższy, a ze względu na ręczny charakter wykonania cena jest wyższa.

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce.

3 Przedmioty

Opis

Pojemność
300 ml
Technika wykonania
Rzemiosło - Sublimacja - Termo transfer
Materiał
Ceramika

Zobacz także