kubek prababci
search
  • kubek prababci
  • kubek kochana prababcia
  • prezent dla proababci
  • kubek prababci
  • kochana prababcia
  • imienny kubek prababci
  • kubek z napisem kochana prababcia, kubek prababci
  • Kubek "Kochana prababcia". Fajny pomysł na podziękowanie lub prezent.
  • Kubek "Kochana prababcia". Fajny pomysł na podziękowanie lub prezent.

Kubek "Kochana prababcia". Fajny pomysł na podziękowanie lub prezent.

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 7-14 dni


Polska porcelana wysokiej jakości - różne fasony
Posiada atest higieniczny.

Kubek, prezent, podziękowanie dla Prababci.

Możliwość personalizacji i dopisania imienia, lub prostej dedykacji z drugiej strony lub na spodku - w przypadku filiżanek.
Możliwość zmiany napisu na kubek dla pradziadka.

Kubek pakowany jest w zwykłe pudełko na kubek,
możliwość dokupienia pudełka kartonikowego wypełnionego wioliną.

Pojemność i fason: Kubek porcelanowy 300 ml
Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie, z napisem "Kochana prababcia" ozdobionym serduszkami.

Możliwość wykonania kubka dla Pradziadka w tym samym stylu, jeśli potrzebujesz takiego kubka skontaktuj się z nami lub zamów 2 sztuki i napisz o tym w uwagach, że drugi ma być dla pradziadka.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

3 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5900245156560

Zobacz także