Kubek Dla Taty Czerwone Serce. Prezent z dedykacją.
search
  • Kubek Dla Taty Czerwone Serce. Prezent z dedykacją.
  • Kubek Dla Taty Czerwone Serce. Prezent z dedykacją.
  • Kubek Dla Taty Czerwone Serce. Prezent z dedykacją.

Kubek Dla Taty Czerwone Serce. Prezent z dedykacją.

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Kubek porcelanowy, ręcznie malowany. Serce dla TATY.

Napis TATA w pięknym czerwonym sercu.

Wyrazi więcej niż długie wiersze. Serce to symbol największych uczuć. Taki kubek sprawi na pewno dużo radości, a personalizowana dedykacje, sprawi, że Twój tata, będzie wiedział, że kubek powstał specjalnie dla niego.

Pojemność 300 ml.

Prezent zapakowany w białe pudełko. 

Po drugiej stronie kubka możemy na Twoją prośbę dopisać dedykację, napisz do nas lub zadzwoń, zrobimy to szybko i bez dodatkowych opłat.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek Serce Dla Taty  - Of Course Colours

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie, z napisem "Tata" Kubeczek ozdobiony jest przepięknym czerwonym sercem. Możliwość kupienia kubka dla Mamy w tym samym stylu.

Po drugiej stronie kubeczka możemy umieścić dedykacje dla Twojego Taty, przykład jest widoczny na zdjęciach, napisz lub zadzwoń do nas zrobimy to szybko i bez dodatkowych opłat.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

TataCS
4 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram

Zobacz także