• Pakiet
Kubki Mamy Babci i Taty Dziadka od Ciebie i twoich dzieci.
search
  • Kubki Mamy Babci i Taty Dziadka od Ciebie i twoich dzieci.
  • zastaw kubków dla mamy i taty któzy zostali dziadkami

Kubki Mamy Babci i Taty Dziadka od Ciebie i twoich dzieci.

115,00 zł

Zamiast 118,00 zł

Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Prezent dla mamy i taty, którzy są babcią i dziadkiem. Zestaw kubków z wzruszającym napisem.

Ten pakiet zawiera

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+15,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek Najlepszej Mamy/Babci i Taty/Dziadka od Of Course Colours

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie, z napisem "Najlepsze w tym, że mam Ciebie jako Mamę/Tatę, jest to, że moje dzieci mają Ciebie za Babcię/Dziadka".

Możliwość kupienia kubków pojedynczo.

Autorska grafika:
Typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim i ręcznie powielana (nie drukowane) na każdym kubku. Jest to napis i grafika wykonana odręcznie, malowana pędzlem.

Możliwość personalizacji:
Kubeczek z przyjemnością spersonalizujemy dla Twojego Dziadka bez dodatkowych opłat  napisz nam o tym w komentarzu do zamówienia (3 krok - wybór sposobu dostawy)

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami.

009
3 Przedmioty

Zobacz także