Prezent dla pielęgniarki
search
  • Prezent dla pielęgniarki
  • kubek pielęgniarki

Kubek prezent podziękowanie dla pielęgniarki z pięknym sercem. Najlepsza pielęgniarka na świecie.

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Prezent dla pielęgniarki, który zabierze z sobą do pracy oddający Twoją wdzięczność dla niej

Kubek porcelanowy 300 ml

Ręcznie malowany.

Prezent dla najlepszej pielęgniarki na świecie.

Bezpłatna personalizacja - możliwość dopisania dedykacji po drugiej stronie kubka

Można myć w zmywarce.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Personalizacja.

(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek Prezent dla Najlepszej Pielęgniarki na świecie od Of Course Colours

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie, z napisem "Najlepsza pielęgniarka na świecie". Idealny na prezent z okazji Dnia Pielęgniarki lub w podziękowaniu dla pracownika Służby Zdrowia. 

Po drugiej stronie kubeczka możemy namalować krótką dedykację np. Dla Kochanej Pani Kasi 

Autorska grafika:
Typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim, i ręcznie powielana (nie drukowana) na każdym kubku. Jest to napis/ grafika wykonane odręcznie, malowana pędzlem.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

2 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram

Zobacz także