Prezent Kubek Pielęgniarka 12 maja Dzień Pielęgniarki
search
  • Prezent Kubek Pielęgniarka 12 maja Dzień Pielęgniarki
  • Prezent Kubek Pielęgniarka 12 maja Dzień Pielęgniarki
  • Prezent Kubek Pielęgniarka 12 maja Dzień Pielęgniarki
  • Prezent Kubek Pielęgniarka 12 maja Dzień Pielęgniarki

Kubek prezent podziękowanie dla pielęgniarki w kolorowym fartuchem i napisem - Najlepsza pielęgniarka na świecie.

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 5 - 15 dni roboczych

Prezent dla najlepszej pielęgniarki na świecie. Kubek z sympatyczną grafiką.

Kubek pielęgniarki.

Być pielęgniarką, to jeden z najtrudniejszych zawodów na świecie. Dlatego warto podarować prezent dla pielęgniarki, który sprawi przyjemność. Porcelanowy kubek z sympatyczną grafiką i napisem: najlepsza pielęgniarka na świecie, na pewno spodoba się obdarowanej. Któż nie chciałby przeczytać, że jest najlepszy w tym co robi, a wyrażenie tego na kubku, to najmilszy ges, jakim można wyrazić swoje podziękowanie.

Kubek najlepszej pielęgniarki to również fajny pomysł na prezent z okazji ukończenia  studiów, uzyskania dyplomu, zakończenia pracy, z okazji dnia pielęgniarek 12 maja.

Kubek można wzbogacić personalną dedykacją, dzięki czemu stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Personalizacja.

(+8,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek Prezent dla Najlepszej Pielęgniarki na świecie z sympatyczną grafiką pielęgniarki w kolorowych fartuchu od Of Course Colours

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie. Z napisem "Najlepsza pielęgniarka na świecie", oraz sympatyczną grafiką pielęgniarki w kolorowym uniformie. Taki kubek będzie idealny na prezent z okazji Dnia Pielęgniarki lub w podziękowaniu dla pracownika Służby Zdrowia.

1 Przedmiot

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram
Technika wykonania
Ręcznie malowane
Fason
Filip
Rodzaj
Kubek

Zobacz także

Autorska grafika:
Typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim, i ręcznie powielana (nie drukowana) na każdym kubku. Jest to napis/ grafika wykonane odręcznie, malowana pędzlem.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.