Prezent Kubek Pielęgniarka 12 maja Dzień Pielęgniarki
search
  • Prezent Kubek Pielęgniarka 12 maja Dzień Pielęgniarki
  • Prezent Kubek Pielęgniarka 12 maja Dzień Pielęgniarki
  • Prezent Kubek Pielęgniarka 12 maja Dzień Pielęgniarki
  • Prezent Kubek Pielęgniarka 12 maja Dzień Pielęgniarki

Kubek prezent podziękowanie dla pielęgniarki w kolorowym fartuchem i napisem - Najlepsza pielęgniarka na świecie.

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Prezent dla najlepszej pielęgniarki na świecie. Kubek z sympatyczną grafiką.

Kubek pielęgniarki.

Być pielęgniarką, to jeden z najtrudniejszych zawodów na świecie. Dlatego warto podarować prezent dla pielęgniarki, który sprawi przyjemność. Porcelanowy kubek z sympatyczną grafiką i napisem: najlepsza pielęgniarka na świecie, na pewno spodoba się obdarowanej. Któż nie chciałby przeczytać, że jest najlepszy w tym co robi, a wyrażenie tego na kubku, to najmilszy ges, jakim można wyrazić swoje podziękowanie.

Kubek najlepszej pielęgniarki to również fajny pomysł na prezent z okazji ukończenia  studiów, uzyskania dyplomu, zakończenia pracy, z okazji dnia pielęgniarek 12 maja.

Kubek można wzbogacić personalną dedykacją, dzięki czemu stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek Prezentowy dla Najlepszej Pielęgniarki: Kolorowa Radość od Of Course Colours

Kolorowy Uśmiech na Białym Tle:

Nasza propozycja to niezwykły kubek porcelanowy, stworzony z myślą o tych, którzy pielęgnują zdrowie i serca pacjentów. Biały kubek w klasycznym kształcie, o pojemności 300 ml, został ręcznie malowany, co nadaje mu wyjątkowego charakteru. Ale to nie wszystko! Na pierwszy plan wysuwa się urocza grafika pielęgniarki w kolorowym fartuchu od Of Course Colours, dodając do codziennego picia szczyptę radości.

Prezent Dla Osoby Wyjątkowej:

Z napisem "Najlepsza pielęgniarka na świecie", ten kubek staje się nie tylko przedmiotem codziennego użytku, ale także wyjątkowym prezentem dla tej jednej, niezastąpionej pielęgniarki. To wyraz uznania dla jej poświęcenia, troski i oddania pacjentom.

Idealny Prezent na Dzień Pielęgniarki:

Zbliża się Dzień Pielęgniarki, a taki kubek będzie doskonałym wyborem jako prezent dla tej wyjątkowej osoby, której trudno opisać, jak ważną rolę odgrywa w codziennym życiu. To także świetna okazja, aby podziękować pracownikowi służby zdrowia za nieoceniony wkład w dobrostan społeczeństwa.

Of Course Colours - Kolorowa Fantazja na Kubku:

Grafika od Of Course Colours to nie tylko dodatkowy element ozdobny. To kolorowy akcent, który wnosi do codzienności radość i pozytywną energię. Kolorowy uniform pielęgniarki na tym kubku symbolizuje nie tylko pracę, ale także pasję, jaką wkłada w swoje zadania.

Podaruj uśmiech i podziękowanie w jednym - ten kubek to nie tylko praktyczny prezent, ale także wyjątkowy sposób na wyrażenie szacunku i wdzięczności dla tych, którzy codziennie dbają o zdrowie innych.

2 Przedmioty

Opis

Wysokość
9,5 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5 cm
Pojemność
300 ml
Waga
ok. 260 gram
Technika wykonania
Ręcznie malowane
Fason
Filip
Rodzaj
Kubek

Zobacz także

Autorska grafika:
Typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim, i ręcznie powielana (nie drukowana) na każdym kubku. Jest to napis/ grafika wykonane odręcznie, malowana pędzlem.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.