prezent dla mamy. Kubek z napisem mama wie lepiej
search
  • prezent dla mamy. Kubek z napisem mama wie lepiej
  • prezent dla mamy. Kubek z napisem mama wie lepiej

Kubek- Prezent Dla Mamy, która wie lepiej :)

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Kubek porcelanowy z ręcznie wykonanym napisem: Mama wie lepiej. Prezent dla Mamy.

Kubek z napisem "Mama wie LEPIEJ."

Kubek ma pojemność 300 ml, jest wykonany z polskiej porcelany.

26 maja czyli Dzień Mamy zbliża się szybko dlatego kubek z napisem będzie fajnym i trafionym prezentem dla mamy na każdy dzień.

Prezent pakujemy w białe pudełko.

Jeżeli chcesz dopiszemy dedykację na kubeczku.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+9,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek - Prezent Mama wie Lepiej - Of Course Colours

Kubek biały, o pojemności 300 ml, porcelanowy, o klasycznym wygodnym kształcie, ręcznie malowany. Z napisem "Mama wie lepiej" i nowocześnie ozdobiony. Możemy dopisać dedykację.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 


Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

a2DTM
5 Przedmioty

Opis

Pojemność
300 ml
Technika wykonania
Ręcznie malowane
Materiał
Polska Porcelana

Zobacz także