Kubek dla przyszłej Mamy. "Dwa serca"
search
  • Kubek dla przyszłej Mamy. "Dwa serca"
  • Kubek dla przyszłej Mamy. "Dwa serca"
  • Kubek dla przyszłej Mamy. "Dwa serca"
  • Kubek dla przyszłej Mamy. "Dwa serca"

Kubek dla przyszłej Mamy. "Dwa serca"

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Szukasz prezentu dla synowej, koleżanki która spodziewa się dziecka?

Kubek porcelanowy, ręcznie malowany z napisem "Mama od 2022. Teraz na zawsze mam dwa serca"

i piękną sylwetką kobiety w ciąży, to świetny pomysł by uczcić ten piękny czas.

Kubek jest poręczny i dobrze trzyma się w dłoni i nadaje się do mycia w zmywarce.

Z przyjemnością domalujemy krótką dedykację po drugiej stronie kubeczka.

Prezent zapakowany w kartonik, można dokupić pudełko z wypełnieniem .

pojemność 300 mlmożliwość mycia w zmywarcebezpieczny w kontakcie z żywnością

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Personalizacja.

(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek "Dwa Serca" to niezwykły prezent dla przyszłej mamy, synowej od teściowej lub córki od swojej mamy.

Ten ujmujący kubek został ozdobiony ręcznie namalowaną grafiką, przedstawiającą kobietę w ciąży z dwoma sercami - jednym na właściwym miejscu i drugim umieszczonym symbolicznie w ciążowym brzuszku. Ta delikatna i piękna grafika stanowi wyjątkowy symbol miłości i nowego życia, które rozwija się wewnątrz przyszłej mamy.

Dodatkowo, na kubku znajduje się sentencja "Od teraz mam dwa serca", która doskonale oddaje to niezwykłe uczucie i doświadczenie macierzyństwa. To zdanie pełne głębi i emocji przypomina przyszłej mamie, że wraz z pojawieniem się dziecka, jej serce rośnie i rozwija się, emanując jeszcze większą miłością i troską.

Z przodu kubka umieszczony jest też napis "Mama od 2023", który nadaje mu dodatkowego znaczenia. Ten prosty, lecz piękny napis upamiętnia rok, w którym przyszła mama wchodzi w nową rolę i rozpoczyna swoją niesamowitą przygodę z macierzyństwem. To nie tylko data, ale także wyraz radości i dumy z bycia mamą.

Kubek "Dwa Serca" z ręcznie namalowaną grafiką, sentencją "Od teraz mam dwa serca" i napisem "Mama od 2023" jest nie tylko praktycznym i pięknym przedmiotem, ale również wyjątkową pamiątką. To symbol miłości, więzi rodzinnych i nowego życia, które się rozwija. Niech ten kubek towarzyszy przyszłej mamie w jej codziennych chwilach relaksu i niech przypomina jej o wyjątkowości tej drogi, którą właśnie podjęła.

Kubek porcelanowy, biały, ręcznie malowany. o pojemności 300 ml i wygodnym klasycznym kształcie, z pięknym tekstem na temat macierzyństwa. Piękna pamiątka, idealny aby powiedzieć innym, że jesteś w ciąży, lub jako prezent dla kobiety spodziewającej się dziecka.

Możliwość spersonalizowania.

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny. 

Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru. 
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciach.

a1DTM
2 Przedmioty

Opis

Wysokość
11 cm
Średnica górna
8 cm
Średnica dolna
5,5
Pojemność
300
Waga
ok .255 gram

Zobacz także