czarny kubek kocham cię mamo kubek dla mamy prezent na dzień mamy, urodziny dla mamy
search
  • czarny kubek kocham cię mamo kubek dla mamy prezent na dzień mamy, urodziny dla mamy
  • kubek kocham cię mamo kubek dla mamy prezent na dzień mamy, urodziny dla mamy podziękowanie dla mamy
  • kubek kocham cię mamo kubek dla mamy prezent na dzień mamy, urodziny dla mamy dzień matki 26 maja
  • prezent od syna dla mamy kubek kocham cię mamo
  • kubek od syna dla mamy kocham cię mamo twój syn

Kubek dla mamy. Kocham Cię MAMO. Kubek z łyżeczką. Upominek dla Mamy.

50,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Prezent dla Mamy. Kubek z nadrukiem i łyżeczką. 

Kubek z napisem: "Kocham Cię mamo".

Kubek dla mamy od syna lub córki. Kocham Cię MAMO. Of Course Colours.

Nie ma nic piękniejszego niż słowa "kocham Cię" wypowiedziane do MAMY. Dzięki takiemu upominkowi, mama będzie je "słyszeć" codziennie. Czytając napis na kubku mama usłyszy w myślach głos swojego dziecka. Każdy  łyk ulubionej herbaty lub kawy będzie jeszcze przyjemniejszy.

To idealny upominek dla MAMY na różne okazje. Dzięki dedykacji z drugiej strony może mieć całkowicie personalizowany i jedyny w swoim rodzaju prezent.

  bezpieczny w kontakcie z żywnościąmycie w zmywarce

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+4,00 zł)
(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Upominek dla Mamy, która lubi minimalizm i praktyczne prezenty.

Myśląc o tym projekcie, chcieliśmy stworzyć coś prostego i oczywistego, a jednocześnie trafiającego w sedno. Dlatego poza napisem "Kocham Cię MAMO" nic już więcej nie potrzeba. Napis słów kocham cię wykonany autorską odręczną czcionką. 

Dostępny jest również podobny wzór ręcznie malowany na porcelanie.

Dodając dedykację do kubka, jest to produkt wykonany na indywidualne zamówienie i nie podlega prawu odstąpienia od umowy (szczegóły w REGULAMINIE)

Jeśli zamawiasz kubek standardowy (bez zmian) obowiązuje 14 dniowy okres odstąpienia od umowy.

 

Autorska grafika:
Grafika i typografia napisu jest zaprojektowana w naszej pracowni, objęta prawem autorskim. Wzór sublimowany jest na każdym kubku. 
Wszelkie autorskie prawa majątkowe do grafik, typografii i projektów wykonywanych na wszystkich naszych produktach przysługują Of Course Colours, ich wykorzystanie może nastąpić tylko i wyłącznie za naszą zgodą Nie wyrażamy zgody na kopiowanie zdjęć i wzorów.

TEN PROJEKT:

Myśląc o tym projekcie, chcieliśmy stworzyć coś prostego i oczywistego, a jednocześnie trafiającego w sedno. Dlatego poza napisem "Kocham Cię MAMO" nic już więcej nie potrzeba. Napis słów kocham cię wykonany autorską odręczną czcionką. 

Dostępny jest również podobny wzór ręcznie malowany na porcelanie.

---------------------------------------------------------------------

O kubkach:

Nasze kubki, to najwyższej jakości ceramika, pokryta dodatkową powłoką zapewniająca odporność na mycie w zmywarce. Specjalna powłoka zapewnia trwałe pełne kolorów i szczegółów wzory. Aby dbać o jakość i trwałość - nie kupujemy najtańszych kubków.

Kubki ceramiczne przeznaczone do sublimacji mogą posiadać mikro niedociągnięcia w powłoce charakterystyczne dla procesu ich wytwarzania. Nie wpływają one na użytkowanie i jakość produktu i nie są podstawą do reklamacji. Aby zminimalizować występowanie drobnych niedociągnięć, używamy nieco droższych, ale bardziej selekcjonowanych kubków. Dzięki temu, takie niedociągnięcia zdarzają się bardzo sporadycznie lub są niezauważalne.

UWAGA KOLORY: Należy uwzględnić możliwość minimalnej różnicy w kolorystyce spowodowanej indywidualnymi ustawieniami i jakością monitora.

---------------------------------------------------------------------

Metoda wykonania:
Kubki wykonane techniką sublimacji. Wzór przygotowany jest przez grafika, często ma genezę w ręcznym szkicu, obrabiany jest cyfrowo i drukowany, po czym nanoszony w prasie termicznej na kubek. Pod wpływem wysokiej temperatury zachodzi proces sublimacji wzoru, tak, że jest on wtopiony w powłokę kubka. Barwniki sublimacyjne produkowane na bazie wody są całkowicie nieszkodliwe dla środowiska i bezpieczne dla ludzi. Każdy kubek nanoszony osobno, przechodzi kontrolę jakości wzoru. Wzór na kubku jest transferowany pośrednio, utrwalany termicznie, jednak dzięki tej technice, każdy kubek będzie wyglądał tak samo jak na prezentowanych zdjęciach.

---------------------------------------------------------------------

Użytkowanie:

Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi.

Odporny na mycie w zmywarkach.

Idealne do codziennego użytkowania.

3 Przedmioty

Opis

Pojemność
300 ml
Technika wykonania
Rzemiosło - Sublimacja - Termo transfer
Materiał
Ceramika

Zobacz także