Prezent dla żony. Kubek z napisem
search
  • kubek z napisem "kocham Cię żono"
  • Prezent dla żony. Kubek z napisem

Kubek dla Żony Kocham Cię Żono 300 ml.

59,00 zł
Brutto Plus koszty wysyłki 1 - 10 dni roboczych

Kubek porcelanowy. Ręcznie malowany.

Kubek z napisem Kocham Cię Żono, ozdobiony serduszkami.

Piękny prezent dla Żony.

Produkt zapakowany w białe pudełko. 

Możesz dodać dedykację po drugiej stronie kubka, daj nam znać w komentarzu do zamówienia.

Można zmywać w zmywarce.

Ilość
Dostępny

Personalizacja.

(+19,99 zł)
Standardowo pakowane w zwykłe opakowanie. Możesz dokupić: Kartonik klapowy wypełniony wełną drzewną w kolorze naturalnym. Skrzynka sosnowa drewniana w kolorze naturalnym, niemalowana. Wymiar dostosowany do wielkości kubka lub filiżanki.
Zobacz podsumowanie ceny opcji w koszyku.

Kubek Dla Żony Of Course Colours

Kubek biały, o pojemności 300 ml, porcelanowy, o klasycznym wygodnym kształcie, ręcznie malowany z napisem Kocham Cię Żono i ozdobiony serduszkami. Możesz dodać dedykację na drugiej stronie kubeczka, zostaw nam wiadomość w komentarzu do zamówienia(przy wyborze sposobu dostawy)

Metoda wykonania:
Kubki malowane są ręcznie na szkliwie, wysokiej jakości farbami na bazie akrylu, termoutwardzalnymi, dzięki czemu wzór jest trwały i wodoodporny. Porcelana, na którą nanosimy nasze wzory pochodzi od polskich producentów. Wszystkie materiały, których używamy są wysokiej jakości, dzięki czemu wygląd końcowy jest bardzo efektowny.


Użytkowanie:
Kubki nadają się do kontaktu z napojami zimnymi i gorącymi. Temperatura wewnątrz kubka, nie wpływa na jakość intensywności wzoru.
Nadają się do zmywania w zmywarce. Kubki należy tak układać aby namalowany wzór nie stykał się z innymi naczyniami. Ręczne mycie tylko miękką gąbką, wielokrotne pocieranie wzoru twardymi zmywakami może spowodować uszkodzenia.

Cena dotyczy jednego kubka. Napis na każdym kubku wykonany jest ręcznie - nie drukowany, dlatego może się różnić nieco detalami, ale ich styl, kompozycja i kolorystyka są takie same jak na zdjęciu.

Żona01
4 Przedmioty

Zobacz także